Buitine technika skirstoma

Buitinė technika

parašė , 2013-06-07 07:09

Būstas – tai vieta, kur galima pailsėti nuo šurmuliuojančio aplinkinio pasaulio. Visgi norint turėti harmoningus ir jaukius namus tenka paplušėti. Na, o visuma atperka pastangas ir suteikia galimybę turėti nuosavą erdvę. Pastaroji susideda iš daugybės daiktų, kurių vieni yra buitinės technikos prietaisai.

buitinė technikaBuitinė technika – tai visuma prietaisų, įrenginių, padedančių atlikti namų ruošos darbus. Kai kurie iš jų laikomi itin svarbiais, kitų reikšmė taip neakcentuojama. Vis dėlto be paprasčiausios laidynės gyvenimas taptų, pavartojus pirmą į galvą šovusį žodį, keistas. Nėra ko stebėtis – įpročiai daro savo.

Buitinė technika gali būti skirstoma pagal tai, kokioje namų erdvėje naudojama. Štai virtuvė neįsivaizduojama be šaldytuvo. Vieniems tai yra tiesiog talpa alui sudėti, o kitiems – maisto kupina ir jo šviežumą išlaikanti dėžė. Kad įrodytume, jog tai nėra vien tik stačiakampė dėžutė, į pagalbą pasitelksime paaiškinimą apie šaldytuvų šaldymo sistemą. Ši gali būti statinė ir dinaminė. Kur slypi skirtumas? Šaldytuvai, kurių šaldymo sistema statinė, pasižymi tuo, juog juose šaltas oras tiekiamas pro ventiliacijo angą, esančią galinėje sienelėje. Šalto oro pasiskirstymas šaldytuve yra netolygus. Šaldytuvai su dinamine šaldymo sistema turi ventiliatorių, cirkuliuojantį šaltą orą. Tokiu būdu visa šaldytuvo kamera išlieka vienodos temperatūros.

Skaityti toliau “Buitinė technika” »