Foto albumai odiniu virseliu

Vestuvinių albumų rūšys

parašė , 2013-06-07 13:08

Tradiciškai vienas svarbiausių šios ypatingos vestuvių progos akcentas – vestuvių albumas. Šiandieninės technologijos siūlo itin platų priemonių tam pasiekti spektrą nuo skaitmeninių failų talpinimo įvairiose talpyklose iki profesionalių fotografų parengtų tradicinių formų, tarp kurių populiariausia – fotoknyga. Nors tipinis fotoalbumas siūlo tą pačią galimybę išsaugoti ir dalintis vestuvių dienos fotografijomis, jų siūlomos galimybės nėra tolygios.

fotoknygaŠiandieninėje rinkoje vyrauja du vestuvinių akimirkų saugojimo variantai (vestuvių fotoknyga ir albumas-fotoknyga), kurie skiriasi savo technologija ir spausdinimui naudojamu popieriumi. Vestuvių fotoknygos spausdinamos ant paprasto popieriaus, o albumai-fotoknygos, savo ruožtu, ant foto popieriaus.

Prieš renkantis derėtų apsispręsti dėl jus dominančios kainos ir kokybės santykio. Esminį vaidmenį čia atlieka ne klausimas, „ar aš tai galiu sau leisti“, bet greičiau, „ar aš to negalėčiau sau leisti“. Jei vienam produktui taikoma pusės kainos nuolaida ir suteikiama 15 metų garantija, o kitam netaikomos nuolaidos, tačiau jo galiojimo laikas – 100 metų, norėdami kuo ilgiau išsaugoti jūsų neeilinės dienos prisiminimus, rinksitės antrąjį variantą.

Skaityti toliau “Vestuvinių albumų rūšys” »