Led lemputes projektoriui

Lempos projektoriams internetu

parašė , 2013-09-05 09:59

Nė vienam, turinčiam projektorių, nepavyksta išvengti šiokios tokios problemėlės – perdegusios projektoriaus lempos. Lempą, žinoma, visai nesunku pasikeisti, tačiau darant tai pirmą kartą, natūraliai iškyla klausimas: kaip tai padaryti? Pirmiausia lempą, žinoma,  reikia nusipirkti, taigi, pasirinkite pardavėją. Lenkiška internetinė parduotuvė Lampydoprojektora.pl siūlo platų projektorių lempų asortimentą, taigi, tinkamą prekę išsirinks ir išrankiausias klientas.

lempos projektoriamsLempos projektoriams gali būti LED (šviesos diodų) arba kaitinamosios lempos. Kuo jos skiriasi. Didžiausias jų skirtumas – tarnavimo trukmė. Kaitinamosios lempos šiuo klausimu nusileidžia šviesos diodų lempoms: kaitinamosios lempos tarnauja iki maždaug 2000 valandų, o šviesos diodų lempos – daug ilgiau, tačiau, žinoma, skiriasi ir jų kaina. Pagalvokite: kaip dažnai Jums prireikia naudoti projektorių
: ar jį naudojate kone kasdien, ar tik išskirtiniais atvejais, pavyzdžiui, peržiūrėti filmą, filmuotą medžiagą ar nuotraukas, kai Jus aplanko draugai? Jei projektorių naudojate tikrai nedažnai, Jums visai nebūtina rinktis LED lempų, pakaks ir kaitinamųjų – 2000 valandų tikrai nėra taip ir mažai. Pagalvokite, jei žiūrite 2 valandų trukmės filmą, tai galėsite padaryti net 1000 kartų! Reikėtų nepamiršti, kad kol nenaudojate projektoriaus, lempą reikėtų išjungti – taip jos tikrai nereikės keisti ilgą laiką.

Skaityti toliau “Lempos projektoriams internetu” »