Optinis kabelis

Kas yra laisvas vamzdžio pluoštas optinis kabelis?

parašė , 2013-02-15 12:08

Laisvame vamzdyje, pluoštas yra gerai apsaugotas nuo Birios medžiagos elementų. Suvejant vamzdį, taip pat galima suprojektuoti įtampos palengvėjime ir nuo temperatūrinių pakeitimų ir nuo mechaninių pajėgų.

Dėl šitų priežasčių, kai kurie laisvos vamzdžio struktūros pakitimai surado plačiai paplitusį naudojimą. Laisvi vamzdžio kabeliai yra, tačiau, sudėtingesni baigtis ir connectorize palyginti su aptemptais sušvelnintais pluošto kabeliais.

Laisvas vamzdis gali būti užpildytu oru, bet labai Birios medžiagos gelis (junginys) yra panaudotas. Prisipildančio junginio tikslas sutrukdo vandeniniam įsiskverbimui, ir tai taip pat suvaržo pluošto judėjimus kadangi junginys yra daug daugiau klampus negu oras.

Jei vanduo dalyvauja, jis gali užšaldyti ir sukelti mikroišlinkimus. Vanduo turi taip pat pražūtingą įtaką iki mechaninės pluošto jėgos.

Laisvas vamzdis yra normaliai daromas iš plastiko ir turi vidinį Birios medžiagos 4-5 kartus didesnių negu tai pirminio padengto pluošto.

Laisvos vamzdžio medžiagos laisviems vamzdžio kabeliams turi turėti palyginti aukštą modulį ir gerą processability. Per gamybą, optinis pluoštas yra pamaitintas į laisvą vamzdį pagal greitesnę normą, negu tai gaminama, kad optinis pluoštas būtų padėtas sraigtiniai vamzdžio viduje.

Kad sušvelnintų pluoštus nuo vieno kito ir nuo bet kokio sutrikimo ant vamzdžio sienų, laisvas vamzdis yra užpildytas gelio junginio, panašaus sudėtyje į vandens blokavimo gelius tradiciniuose telekomunikacijos kabeliuose. Laisva Dažai, lakai turi todėl būti suderinama su geliu kaip tradicinėje kabelinėje izoliacijoje.

Polipropilenas buvo panaudotas laisvam vamzdžiui, bet vėliau, polietilenas tapo plačiau panaudoti.