Vytautas cyras

Supratimas ip klasės

parašė , 2011-11-10 14:03

Kai žmonės galvoja apie IP klases, jie gali automatically galvoti apie tam tikros rūšies klasę, kurią jie gali paimti jungimas į sistemą ir kompiuteriai. Tačiau, tai nėra klasė, į kurią tai siejasi. Tai daugmaž siejasi su skirtingomis ‘klasėmis’ ar rūšimis, kuriomis tinklo IP adresas gali būti.

Kad iš tikrųjų suprastų šitų klasių svarbumą, asmuo turi suprasti IP adreso naudojimą. Tai yra adresas, kurį kiekvienas tinklas turi turėti, kad pasiektų ant interneto. Jei ne IP adresai, tada niekas nesugebėtų domenai karantine gauti prieigą prie turto informacijos, prie kurios mes galime gauti prieigą per internetą.
Skaityti toliau “Supratimas ip klasės” »

Kas yra SSL ir kaip jis naudingas jums?

parašė , 2011-11-08 19:39

SSL, supaprastinta

SSL reiškia saugų kištukinį lizdą ir yra šifravimo technologija, kuri nustato Saugi sesija lankytojo žiniatinklio naršyklės ir saugios svetainės, tai užtikrina, kad bet kokia informacija, perduodama šio seanso metu yra užšifruota ir saugi.

Kodavimo naudoja Secure Sockets Layer virsta slaptą informaciją, pvz., kredito kortelių numerius, pavadinimus ir adresus į atsitiktinių simbolių. Tik teisingai gavėjas (viena su šifravimo raktą) gali iššifruoti pranešimus. Jei kažkas bando perimti informaciją, jis bus rodomas būtų nenaudingas.

Šifravimo raktas yra matematinį algoritmą, kuris naudojamas šifruoti arba atšifruoti informaciją. Taip pat, kad spyna su daug skirtingų kombinacijų yra sunkiau zidiniu apdaila atidaryti, kuo ilgiau šifravimo trukmė pagrindiniai daugiau saugus duomenų šifravimas yra
Skaityti toliau “Kas yra SSL ir kaip jis naudingas jums?” »