Akmeniniai baldai

Įprasti vidaus kiemo baldai yra pažaliavę iš pavydo

parašė , 2012-12-21 12:28

Deja, yra daug pasirinkimo kai prieita prie vidaus kiemo baldų, ir jūs galite lengvai surasti pigius baldus, kurie netruks labai ilgai, užsitraukdami papildomas išlaidas ir išlaikymui ir pakeitimui. Dažnai žmonės renka plastmasinius baldus, pirkdami lauke aplinkoms. Neigiamas aspektas su plastiku yra tai, nėra labai ilgalaikis. Po kelių metų, plastikas yra linkęs pasidaryti trapus ir gali sutrūkinėti po normaliu nusidėvėjimu. Be to, plastikas nėra baisiai patrauklus. Tai linkę būti viena spalva ir atvykti į labai pagrindinę, pažįstamą struktūrą. Ypač, gali būti sunku surasti tik spalvą, kurios jūs ieškote, kad papildytumėte jūsų denį ar supančią aplinką. Plastikas yra taip pat labai lengvasvoris taip, jei jūs gyvenate vėjuotame rajone, jūs galėtumėte pasirodyti pastoviai surinkimas jūsų baldų ir galbūt net bandymas ieškoti jį. Akmeniniai Baldai yra ilgalaikiai, gražūs ir nekovoti su atviro oro grožiu, tai didina tai. Jūs neturėsite jaudintis dėl jūsų Akmeninių Baldų po kelių metų pakeitimo; tai truks visas gyvenimas ir atrodys taip gražu kaip diena, jūs nupirkote tai. Akmuo atvyksta į spalvų rinkinį, tokiu būdu bus lengva surasti tik tokį, kuris dirba su jūsų aplinka. Jūs galite taip pat nustatyti tai ir užmiršti tai; nėra jokios galimybės, kad jūsų Akmeniniai Baldai nupūs.

Mediena yra populiarus materialus pasirinkimas kai prieita prie vidaus kiemo ir lauke sodo baldų. Iššūkis su mediena yra, tai imlu lietui, ir drėgmė gadina daugiau, negu kiti tipai medžiagų, panaudotų lauke baldams. Tai turi būti apimama per šlapią orą ar sukaupiama ilgaamžiškumui. Mediena truks ilgiau negu plastikas, bet tik jei jūs imate atsargų rūpinimąsi tuo, kaupdamas tai per atšiaurų orą. Ir stebėkite atidžiai nuolaužas. Priešingai, nėra jokio reikalingumo apsaugoti jūsų Akmeninius Baldus nuo elementų. Tai truko tūkstančiai metų ir tęs drąsiai sutikti elementus. Ir geriausiai visų, jokių nuolaužų.

Tikmedis yra pasirinkimas, žiūrėdamas į medienos baldus. Kadangi tai turi augantį periodą 50 iki 60 metų ir yra sunkiame reikalavime su apribotu aprūpinimu, kaina yra daug aukštesnė negu kiti lauke baldų tipai. Kadangi Tikmedis yra gamtos turtai, kurie nėra taip lengvai atnaujinti, tai nėra toks didelis aplinkos pasirinkimas. Nors Tikmedžio Baldai truks ilgiau negu reguliarūs medienos baldai, kurie atvyksta su kaina. Tai turi būti palaikoma už kasmetinę apytiksliai 133,00$ kainą. Tai sudeda. Akmeniniai Baldai yra ekologiški ir nereikalingas, kad joks palaikymas išskyrus galbūt būtų laistytas žarna šalin vieną kartą kurį laiką. Nors Tikmedžio ir Akmens Baldų kaina apie tą patį, svarstydama kainą palaikymo ir ilgaamžiškumą plaukų džiovintuvai, iš tikrųjų nėra jokio palyginimo.