Greita paskola

Paskolos

parašė , 2013-09-27 13:31

Pamirškite finansinius rūpesčius

PAskolosVargu, ar atrastume bent vieną žmogų, gaunantį vidutines ar mažesnes pajamas, niekad nesusimąsčiusį apie kredito ėmimą. Kai pritrūkstame pinigų svarbiausioms reikmėms ar seniai planuotam pirkiniui, kreipimasis dėl greitosios paskolos atrodo natūralus žingsnis. Baimintis kredito neverta, nes tai visiškai saugus ir patikimas būdas pasiskolinti.

Nesudėtinga skolinimosi sistema

Greitos paskolos yra vadinamos būtent taip dėl to, kad atsakymą apie suteiktą kreditą ar nepatenkintą prašymą bendrovės pateikia labai greitai. Kartais tam pakanka vos penkiolikos minučių. Paskolos internetu yra suteikiamos ne tik greitai, bet ir ypač patogiai. Pakanka užsiregistruoti, įvesti duomenis, nurodančius jūsų tapatybę, ir užpildyti paraišką kreditui gauti. Šia paslauga naudojasi daugybė žmonių, kadangi tai neužima daug laiko ir nereikalauja didelių pastangų. Kreipiantis dėl paskolos kredito bendrovės interneto svetainėje, galima iš anksto nustatyti preliminarų grąžinimo terminą, tiesiogiai priklausantį nuo gautos pinigų sumos. Tam naudojama paskolos skaiciuokle, paranki tada, kai sunku nustatyti, koks terminas tinkamiausias konkrečiam paskolos dydžiui. Skaičiuokle naudotis paprasta – kiekvienas perkąs nesudėtingą jos principą. Kadangi paskolos apskaiciavimas naujiems kredito bendrovių klientams gali pasirodyti įgūdžių reikalaujantis procesas, skaičiuoklė padės perprasti sistemą. O ji paprasta: kuo daugiau skolinatės, tuo ilgesnį grąžinimo terminą galite rinktis. Grąžinti anksčiau laiko galima ir tai net gi skatintina, o paskolos atidejimas, nors ir įmanomas, gali papildomai kainuoti. Viskas paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kam skolinasi žmonės?

Žmonės skolinasi patiems įvairiausiems dalykams. Paskolos verslui yra gana populiari kreditų rūšis. Tai naudinga, kai asmuo jau seniai brandina idėjas apie nuosavą verslą, tačiau negali jų praktiškai įgyvendinti dėl lėšų stygiaus. Greitos paskolos gali paskatinti įgyvendinti idėją čia pat. Žinoma, jeigu verslas, apie kurį žmogus svajoja, reikalauja ypač didelių investicijų, greitojo kredito gali nepakakti. O štai mažosios paskolos automobiliams dažniausiai yra visiškai pakankamos. Įsivaizduokite situaciją, kad jau seniai trokštate naujos transporto priemonės, tačiau galimybė įsigyti niekaip nepasitaiko. Staiga jums pasiūlo įsigyti puikios būklės automobilį, tačiau ragina pirkti greitai, kadangi norinčiųjų eilė ilga. Ką jūs darote? Žinoma, pildote prašymą dėl paskolos internetu, sulaukiate atsakymo per penkiolika minučių, dar po keleto išvystate norimą sumą savo asmeninėje banko sąskaitoje ir jau tą pačią dieną išriedate iš pardavėjo kiemo nauju automobiliu. O dabar pabandykite nupiešti galvoje kiek kitokį vaizdą. Sakykime, pritrūkstate pinigų mokesčiams. Iš giminaičių ar pažįstamų skolintis nepatogu, o paslaugų teikėjai nerodo gailestingumo. Mažosios paskolos ėmimas tokiu atveju padės išsivaduoti iš laikinų finansinių rūpesčių. Kone svarbiausias aspektas – tai visiškai anonimiška, tad nėra pagrindo nuogąstauti, kad apie ne pačius geriausius piniginius reikalus sužinos pažįstami.

Sąlygos ir nuolaidos

Kai kreipiatės dėl greitosios paskolos sutartis yra antras neišvengiamas formalumas po paraiškos teikimo. Sutartis įformina susitarimą ir nurodo tam tikras sąlygas, pavyzdžiui, grąžinimo terminą, apibrėžia kliento ir įmonės teises bei pareigas. Kredito bendrovės turi teisę reikalauti potencialaus savo kliento atitikti tam tikrus reikalavimus. Vienas iš jų – klientas turi gauti nuolatines pajamas. Paskolos studentams taip pat gali būti išduodamos, jeigu šie yra oficialiai įdarbinti. Be to, studentai veikiausiai atitinka ir dar vieną neišvengiamą sąlygą – kredito gavėjas turi būti pilnametystės sulaukęs asmuo, Lietuvos Respublikos pilietis, be kita ko, neturintis įsiskolinimų praeityje. Kredito bendrovė turi pagrindą reikalauti visų šių išvardintų dalykų. Savo ruožtu paskolų teikėjai dažnai taiko įvairias nuolaidas, palengvinančias kredito ėmimą. Pavyzdys – paskolos be uzstato. Šio tipo paskolos leidžia pasiskolinti ypač greitai ir be papildomų mokesčių.