Iphone

Iphone 6 – šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas

parašė , 2016-05-16 07:24

Šiandien iš tiesų nemažai veiksmų galima atlikti telefonu: juo naudojamasi ne tik tada, kuomet norima skambinti ar rašyti žinutes, bet taip pat ir naršant internete ar naudojantis tam tikromis programėlėmis. Šiuolaikiškam žmogui reikia itin modernaus sklandžiai veikiančio telefono, ir iphone 6 gali būti iš tiesų puikia pasirinkimo galimybe. Taigi, kodėl verta rinktis būtent šį telefoną?

Gausybė pritaikytų programėlių

Gana dažnai yra naudojamasi įvairiomis programėlėmis telefone, ir Iphone telefonų modeliams jų yra pritaikyta bene daugiausiai. Visada galima išsirinkti tokias programėles, kurios jums palengvintų kasdienybę ar leistų dar smagiau praleisti laiką. Rinktis visada yra iš ko, tad kiekvienu atveju tikrai atrasite palankiausius pasirinkimus.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Iphone 6Dauguma Iphone vartotojų pripažįsta, kad šie telefonai yra tikrai verti savo kainos – Iphone telefonais galima tikrai sklandžiai naudotis, o iphone 6 leidžia vienu metu atlikti kelias funkcijas – tą gali tikrai ne visi išmanieji telefonai. Perkant naują telefoną gana dažnai yra tikimasi, kad jo dar ilgą laiką nereikės pakeisti nauju, ir įsigijus Iphonetelefoną galėsite būti ramūs, kad jis tarnaus tikrai ilgą laiką.

Skaityti toliau “Iphone 6 – šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas” »

Mano iphone baterija yra didelė, bet ji tik netrunka – ką aš galiu padaryti?

parašė , 2012-01-01 18:54

Jei jūs panėšėjate į mane, jūsų iPhone panėšėja į jūsų pasaulio CENTRĄ. Tai viskas žino, kadangi tai apgyvendina jūsų muziką, radiją, kino filmus, kontaktus, internetą, elektroninis paštas… beveik viskas, kas įgalina mane būti funkcionuojančiu visuomenės nariu. Kai aš neperžiūriu tinklo, ieškodamas duomenis, atsakydamas elektroninį paštą, ar kalbėdamas telefonu aš paprastai įrašau į sąrašą internetiniam radijui, ar aš turiu savo gaidas, žaidžiančias per iPod. Atrodo, kad aš padėjau savo iPhone, kad dirbčiau kas sekundę kiekvienos dienos ir nakties – kol aš nepasiekiu lovą, kuriame punkte iPhone gauna gerai užsitarnautą poilsį.
Skaityti toliau “Mano iphone baterija yra didelė, bet ji tik netrunka – ką aš galiu padaryti?” »