Keltų bilietai

Keltų bilietai – dar pigiau ir paprasčiau

parašė , 2014-04-26 18:08

Keltai šiandien tampa gana populiarūs, tad vis daugiau žmonių domisi būtent tokiu keliavimo būdu. O kaip gi kitai, juk kelionės keltu vienos patogiausių, o keltų bilietai kainuoja tikrai nebrangiai. Taigi, kodėl verta rinktis būtent tokią transporto priemonę ir kokie didžiausi kelionių keltu privalumai?

keltų bilietaiKelionės keltu į tam tikras šalis organizuojamas kiekvieną arba beveik kiekvieną dieną, taigi, keliautojai gali išsirinkti tokią kelionės datą, kokia jiems yra pati patogiausia. Deja, kartais keliaujant lėktuvu ar autobusu, tenka derintis prie galimo kelionės laiko, ir tai, deja, gana dažnai sudaro šiokių tokių nepatogumų. Taip nenutiks, jei keliausite keltu, nes galėsite išsirinkti tokią kelionės dieną, kada keliauti jums bus palankiausia.

Dar vienas didelis keltų privalumas yra tai, jog galite pasiimti savo lengvąjį automobilį – nuvykus į svečią šalį, jums neteks nerimauti, kur susirasti reikiamą visuomeninį transportą, ar kur išsinuomoti automobilį – juk kartais tai kainuoja dar brangiau nei galime sau leisti. Taigi, viena geriausių išeičių – tiesiog pasiimti savo lengvąjį automobilį, kuriuo galima bus važinėtis svečioje šalyje.

Keltų bilietai gali būti perkami tiesiog internetu, o tai tikrai patogu taupantiems laiką. Jūs taip pat galėsite pasirinkti ir maitinimo tipą, jei nenorėsite maisto vežtis su savimi. Taip pat svarbu ir tai, kad jūs galėsite pasiimti neribotą kiekį daiktų, kadangi bagažo svoris nėra kontroliuojamas. Keliaujant lėktuvu kartais tenka patirti nemažai streso, nes reikia atidžiai peržiūrėti bagažo turinį ir atsirinkti, kurie daiktai yra patys reikalingiausi. Taigi, kelionės metu galėsite skaityti knygas ar žurnalus, ir nesibaiminti, kad tai – tik papildomas bagažo svoris, kuris nėra pageidaujamas.

Nors kartais baiminamasi, kad kelionės kelt trunka gana ilgai, tačiau baimintis dėl to tikrai neverta – juk keliaudami su šeima ar draugais, galite pasiimti ir stalo žaidimų, ir užsiimant jums patinkančia veikla, galėsite nesijaudinti, kad kelionė pernelyg užtruks. Paprastai kelionės laikas prabėga tikrai labai greitai, taigi, galėsite džiaugtis patogiai ir saugiai nuvykę į svečias šalis.