Kreditai internetu

Kokios technologijos leidžia veikti greitiems kreditams?

parašė , 2020-11-10 22:47

Yra dalykų, kuriuos mes esame linkę priimti už gryną pinigą. Tai dažniausiai pasitaiko pirmojo pasaulio gyventojams, kurie gyvena palyginus be jokių problemų, kuriuos keltų grėsmę jų gyvenimams. 21 amžiuje mes kaip duotybė esame linkę priimti ir technologinius laimėjimus ir jų atveriamas galimybes, todėl nesusimąstome apie jų veikimą ir kas slypi po jais. Gali pasirodyti keista, bet vienas tokių dalykų yra greitieji kreditai. Galima pagalvoti, kad greitieji kreditai tiesiog yra. Bet tai ignoruotų skaitmenizacijos laimėjimus, kurie ir padaro greitus kreditus realiai galimybe.

Greitieji kreditaiTik pagalvokite, galėti pasiskolinti bet kur, bet kuriuo paros metu ir iš bet kokios vietos, nesvarbu kur būtumėte, tai yra didelis laimėjimas, taip? Bet kažkodėl mes apie tai esame linkę negalvoti ir viską pamiršti. Ir dar pradedame nervintis, kai kažkoks kreditorius nenori duoti greitos paskolos dėl kažkokių ten priežasčių.

Bet apie viską reikėtų pradėti kalbėti nuo pradžių. Kokios technologijos sukuria aplinkybes, kad greitieji kreditai yra reali paslauga beveik bet kuriam lietuviui? Pirmas dalykas, ateinantis į galvą, tai 21 amžiuje įsibėgėjusi skaitmenizacija. Jos reikšmę būtų galima paaiškinti per tos pačios paskolos pavyzdį. Jei jums reikėjo pasiskolinti 20 amžiaus pabaigoje, ką jums reikėjo daryti? Jums reikėjo susirinkti dokumentus iš darbdavio (pvz. darbo sutartį), gauti duomenis iš SoDros, gal net iš dar kokios nors valstybinės įstaigos. Tuomet viską susirinkus reikėjo vykti į banko padalinį, sulaukti savo eilės, užpildyti visus dokumentus, padėti parašus ant keleto iš jų ir tuomet, galbūt, sulauksite teigiamo atsakymo ir gausite paskolą. Kodėl visa tai vyko? Todėl, kad kitaip bankas negalėjo gauti duomenų patikrinti jūsų finansų. Tik tokiu būdu jis galėjo sužinoti apie jūsų skolas, darbą, pajamas, mokesčių mokėjimą ir t.t.

Skaityti toliau “Kokios technologijos leidžia veikti greitiems kreditams?” »

Kreditai

parašė , 2013-09-26 13:46

Kai žūtbūt reikia pinigų

Ne visi gyvename taip, kad netenka susidurti su finansiniais sunkumais. Lietuvoje yra daugybė žmonių, kuriems paskola – vienintelė išeitis iš keblios situacijos. Kreditai teikiami ne vienoje kredito bendrovėje, todėl svarbu pasidomėti, kur siūlomos geriausios sąlygos.

Kriterijai pinigų gavėjui

Norite gauti paskolą? Ši paslauga Jums bus suteikta, jei esate pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje. Kai kuriose kredito įstaigose greiti kreditai duodami tik asmenims, sulaukusiems 21-erių metų. Nebūtina turėti nuolatinį darbą, kad pasiskolintumėte pinigų, užtenka turėti kokį nors pajamų šaltinį (gali būti socialinės išmokos). Turėtumėte žinoti, kad skolinama pinigų suma negali viršyti 40 procentų mėnesio pajamų. Kodėl yra taikomi tokie apribojimai? Viskas daroma pačių kredito gavėjų naudai, kad jie neįsiskolintų ir gebėtų laiku pervesti mėnesines įmokas ir po nustatyto termino grąžinti visą pinigų sumą. Svarbu ne tik Jūsų mėnesio pajamų dydis, bet ir kreditingumo istorija. Anksčiau turėjote problemų dėl kredito grąžinimo? Tokiu atveju kreditai paskolos – tai, apie ką galite tik pasvajoti. Kreditų bendrovės laikys Jus nepatikimu klientu, todėl negausite kredito.

Greita ir paprasta gauti kreditą

Atitinkate reikalavimus ir ketinate imti paskolą? Turėtumėte žinoti, kad siūlomi kreditai internetu ir kreditai telefonu – tai paprasčiausi būdai skubiai gauti pinigų. Virtualioje erdvėje aptiksite kreditų bendrovių tinklalapius, kuriuose teikiama informacija apie skolinimosi sąlygas. Deja, ne visose internetinėse svetainėse rasite išsamias sutarties sąlygas. Gali būti, kad turėsite prisiregistruoti (taikomas 0,01 Lt registracijos mokestis), kad sužinotumėte viską iki smulkmenų. Jau galite pildyti kredito prašymą ir netrukus Jūsų sąskaitoje atsiras prašyta pinigų suma – paprasčiau nebūna. Būtent paslaugų suteikimo operatyvumas – viena iš priežasčių, kodėl populiarūs kreditai internetu. Kaip jau minėta, greiti kreditai teikiami ir trumposiomis tekstinėmis žinutėmis. Jei esate prisiregistravęs kredito bendrovės tinklalapyje, tai Jums tereikia trumposios žinutės laukelyje įrašyti savo prisijungimo vardą, kredito sumą ir pageidaujamą skolinimosi laikotarpį. Po kurio laiko dar viena SMS žinute turite patvirtinti savo duomenis. Kreditai išduodami ne tik greitai, bet ir nemokamai, jei skolinatės pirmą kartą. Jums bus pasiūlyti kreditai be palukanu, t. y. grąžinsite tik pasiskolintą sumą. Svarbu nevėluoti pervesti įmokas ir laiku grąžinti visą sumą, nes už skolos termino pratęsimą  teks mokėti.

Paskolą gali gauti bet kas

Vis dėlto kreditai paskolos – paslauga, kuria galite pasinaudoti, net, jei neatitinkate aukščiau išvardytų reikalavimų. Kreditai teikiami ne tik neįkeičiant turto, bet ir su užstatu. Pastaruoju atveju tereikia susirasti žmogų ar įstaigą, kuri paskolintų reikiamą pinigų sumą. Norėdami ją gauti, turėsite užstatyti savo kilnojamąjį (vertybiniai popieriai, automobilis ir pan.) arba nekilnojamąjį (namas, butas, sodo namelis, garažas ir kita) turtą. Iš karto įvertinkite riziką, nes tikėtina, kad prarasite užstatytą turtą, jei negrąžinsite pinigų laiku. Geriau nerizikuoti prarasti stogą virš galvos.

Prisiimkite atsakomybę

Yra teikiami kreditai imonems ir privatiems asmenims. Pastaruoju atveju būtina suvokti savo veiksmų svorį, nes laiku negrąžinta skola gali pridaryti rimtų nemalonumų. Visada yra rizika, kad iškils nenuspėjamų problemų, kurios sutrukdys atsiskaityti su kredito bendrove. Tokiu atveju dar labiau įsiskolinsite, teks varstyti teismų duris ir įgysite nepatikimo kliento reputaciją. Jei Jums trūksta informacijos apie skolinimo sąlygas, jos ieškokite virtualioje erdvėje. Žiniatinklyje įrašykite kreditai atsiliepimai, kreditai automobiliui ar pan.

Apibendrinant galima pasakyti, kad teikiami kreditai imonems, bet populiaresni fizinių asmenų skolinimaisi. Kreditai – dažnai vienintelė išeitis iš sunkios finansinės situacijos. Svarbu, kad skolinimasis būtų vykdomas atsakingai, suvokiant riziką.