Kuro issiurbimas kaune

Kuro išsiurbimas

parašė , 2013-03-27 16:31

Kelyje pasitaiko įvairiausių nutikimų, kurie gali itin smarkiai pakoreguoti jūsų tolimesnius kelionės planus. Netikėtas įvykis dažniausiai reikalauja tam tikro pasiruošimo, be kurio susiklosčiusios situacijos patys niekaip nepataisysite, todėl tokiais atvejais tenka kreiptis į specialias tarnybas, galinčias jums padėti. Manantiems, kad kelionės metu negali nutikti nieko, ko jūs negalėtumėte lengvai ir greitai ištaisyti, turėtume sudominti atsakymu „gali“. Viena iš tokių situacijų – per klaidą įpiltas ne tos rūšies kuras. Galbūt tai nutiko jums, o galbūt jūsų draugui, svarbiausia žinoti, ką daryti toliau ir nepasimesti. Tokioje situacijoje vienintelė išeitis – kuro išsiurbimas. Norėdami išsaugoti savo transporto priemonę jums beliks tik tai, mat kitu atveju bus patiriami labai dideli nuostoliai.

Nesiimkite to patys, kvieskite specialistus!

Tiems, kurie mano, kad viską gali atlikti patys, tikrai neverta rizikuoti savo turtu ir sveikata. Kuro išsiurbimas – tai ne rato pakeitimas, kuris reikalauja tik atsarginio rato bagažinėje. Įpiltas ne tos rūšies kuras gali būti pašalinamas tik specialios įrangos dėka, kadangi ši procedūra reikalauja ypatingai geros kokybės ir tikslumo. Šioje situacijoje jokia patirtis nepadės tinkamai pasirūpinti transporto priemone ir tolimesne jos technine būkle. Į tai numojusių ranka žmonių teigimu buvo patiriami dar didesni nuostoliai, kurių būtų buvę išvengę išsikvietę specialią tarnybą, kuri greitai ir kokybiškai būtų atlikusi savo darbą. Pasikliaukite specialistais, nemėginkite to daryti patys!

Nedidelis kiekis kito kuro, ar reikia išsiurbti?

Kuro issiurbimas

Kuro issiurbimas

Tai itin dažnai pasitaikantis klausimas. Net ir nedidelis kiekis kitos rūšies kuro gali sutrikdyti jūsų transporto priemonės veikimą ar net neatitaisomai paveikti kai kurias variklio detales, todėl nepriklausomai nuo kitos rūšies kuro kiekio reikia kreiptis į specialistus, kurie suteiktų reikiamą pagalbą. Kuro išsiurbimas bus efektingas tik tuo atveju, jeigu net ir įpylus minimalų kiekį jūs nejudinsite automobilio iš vietos, jo net nemėginsite užvesti, mat yra ypatingai svarbu, kad visas kuro bako turinys ir liktų jame.  Todėl iškart supratus, kad įvyko nesusipratimas, nejudinkite automobilio iki tol, kol specialistai neatliks savo darbo.

Kaip teisingai elgtis tokioje situacijoje

Išvydus, kad ką tik įsipylėte ne tos rūšies kuro arba jums paskambino jūsų atžala, nežinanti ką tokioje situacijoje daryti, belieka tik sėdėti savo automobilyje ir laukti, kol atvyks jūsų iškviesta pagalba. Jokiu būdu nebandykite užvesti savo automobilio ir patraukti jo į kitą vietą ar vykti į autoservisą, kadangi dabar jums niekur gabenti savo automobilio nereikia, specialistai vardan jūsų transporto priemonės gerovės patys atskubės jums į pagalbą, kad ir kur jūs bebūtumėte. Tad nekelkite pavojaus nei sau, nei savo automobiliui, nei aplinkiniams. Atvykusi specialistų komanda modernios įrangos dėka galės kruopščiai pašalinti visą kuro bako turinį, todėl būsite užtikrinti, kad jūsų automobiliui pavojus dingo, galėsite ir toliau juo naudotis! Kuro išsiurbimas specialistų rankomis – tai vaistas nuo neapdairiai sukelto pavojaus! Greita reakcija, puikūs darbo įgūdžiai ir atsakingumas – viskas, ko reikia jūsų automobilio išsaugojimui. Drąsiai vairuokite žinodami, kad jums bet kada gali padėti savo darbą išmananti specialistų komanda!