Padangos

Ar verta įsigyti naudotas padangas?

parašė , 2020-05-28 07:59

PadangosPadangų keitimas gali būti itin varginantis procesas. Visgi, blogiausia ne tada, kada reikia keisti padangas pasikeitus sezonui, o tuomet, kai reikia jas keisti netikėtai. Padangos gali ne tik susidėvėti, bet ir būti pradurtos ir taip toliau. Tokiu atveju, kai skubiai prireikia padangų, gali būti sunku greitai rasti tam lėšų. Žinoma, pirkti naujas padangas gali būti brangu, todėl neretai žmonės ieško naudotų. Naudotas padangas pirkti gali būti rizikinga dėl kelių priežasčių. Visų pirma, pardavėjas gali būti nesąžiningas ir apgauti. Apgavystė gali būti nebūtinai tada, kada pardavėjas pasiima žadėtą sumą ir neatsiunčia prekės, bet ir tuomet, kai meluoja apie prekę. Meluoti gali apie padangų amžių, kaip buvo laikytos ir taip toliau. Visų antra, pardavėjas gali suteikti netikslią informaciją arba galite pats nepaklausti svarbių klausimų. Gali būti, jog parduodamoms padangoms yra 4 metai, tačiau jei jos buvo laikomos ne pagal paskirtį, reikėtų neįsigyti jų, nes jos gali būti susidėvėjusios arba greitai susidėvėti. Norint įsigyti naudotas padangas, reikėtų iš karto paruošti svarbius klausimus ir stebėti kaip į juos atsako. Jei pardavėjas atrodo įtartinas, ignoruoja klausimus arba neatsako išsamiai, tuomet nereikėtų pirkti iš tokio pardavėjo.

Skaityti toliau “Ar verta įsigyti naudotas padangas?” »

Žieminės padangos: kokius mitus reikia paneigti?

parašė , 2019-10-01 11:21

PadangosŽieminės padangos – vos išgirstus pavadinimą, galima pastebėti, kad tai yra sezoninė prekė. Na, o sezoninės prekės pasižymi tam tikromis ypatybėmis, iš kurių ryškiausia ta, jog gaminys yra naudojamas tik tam tikrą laiko tarpą. Taigi, kitais žodžiais tariant, gaminys nėra naudojamas kasdien. Na, o, kai nenaudojamas kasdien, tai informacijos apie jį dažnas turi mažiau. Kuo jos mažiau, tuo daugiau įvairių mitų sklando apie gaminį. Taigi, šį skubame paneigti keletą mitų, susijusių su žieminės padangomis bei šio gaminio pirkimu.

Skaityti toliau “Žieminės padangos: kokius mitus reikia paneigti?” »

Sunkvežimių padangos

parašė , 2013-02-14 08:28

Kiekviena transporto priemonė reikalauja tam tikros techninės priežiūros. Sunkvežimių padangos – ne išimtis. Sunkvežimiams, kaip ir bet kuriai kitai transporto priemonei, galioja tie patys dėsniai, todėl padangos turi būti tinkamai prižiūrėtos ir laiku pakeičiamos. Tai gali būti naujos, o gal naudotos, bet savo funkcionalumo dar nepraradusios padangos.  Autoservisuose šiuos darbus galima atlikti itin greitai, todėl telieka apsvarstyti vienintelį klausimą – kur įsigyti sunkvežimių padangas ir kaip sutaupyti?

Kai šiuolaikiniame pasaulyje viskas tampa ranka pasiekiama, sunkvežimių vairuotojams nekyla nerimas, nes platus padangų pasirinkimas yra garantuotas. Galima rinktis tiek naujas, tiek panaudotas, bet efektyvumo dar nepraradusias padangas. Dažnas klientas atsižvelgia į kainos ir kokybės santykį, todėl kartais geriausio sprendimo tenka gana ilgai paieškoti. Sunkvežimių padangos yra viena iš pagrindinių eksploatacinių medžiagų, todėl ne viena įmonė šioje srityje siekia taupyti. Tad kaip to pasiekti?

Įvairios bendrovės tiek individualiems klientams, tiek įmonėms gali pasiūlyti platų naujų padangų asortimentą. Deja, šių kainų augimo tendencija ne kiekvienai įmonei yra priimtina. Tokiu atveju reikia ieškoti kito, daug patrauklesnio ir ekonomiškesnio sprendimo. Dažnas klientas negali sau leisti įsigyti naujų padangų, todėl naudotos sunkvežimių padangos atveria palankų sprendimo būdą šioje situacijoje.

Skaityti toliau “Sunkvežimių padangos” »