Pensiju fondu investavimo strategijos

Pensijų fondas – sočiai ir užtikrintai senatvei

parašė , 2013-03-15 12:50

Kiekvienas žmogus stengiasi gyvenime pasiekti visko, kas į jo gyvenimą atneštų naudos ir stabilumo. Ypatingai yra rūpinamasi savo ateitimi, kurios bendras vaizdas yra kuriamas jūsų pačių rankomis. Todėl ilgi metai darbuotojo kailyje yra vienas iš pagrindinių faktorių, užtikrinančių, kad senatvėje užsitarnauta pensija sėkmingai pasieks jūsų kišenes. Tačiau norintiems išnaudoti visas esamas galimybes savo ateities kūrimui yra siūloma pasinaudoti ir kita pensijų kaupimo sistema. Pensijų fondas – tai galimybė gauti didesnes pajamas, kai jau būsite išėję į pensiją. Žinant tai, kad gaunamų pajamų dydis gali ženkliai skirtis, yra išskiriamos tam tikros investavimo rūšys, kurių dėka gaunami rezultatai skirtingai džiugina investuotojus.

Kaip pasirinkti?

Galimas pensijų fondas pasižymi daugybe rodiklių, kurių pasirinkimas ir lems jūsų tolimesnes pajamas. Pirmiausia atsižvelkite į investavimo trukmę, kadangi nuo to gali priklausyti ir būsima rizika, o kuo didesnė rizika – tuo didesni ir rezultatai. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas pensijų fondas turi tam tikrą mokestį, skaičiuojamą arba nuo jau sukauptos sumos, arba nuo įmokos, todėl rinkitės jūsų investavimo laikotarpiui palankiausią fondą. Taip pat yra labai svarbu įvertinti kokį pelningumą žadą pensijų fondai, kadangi investuotojai tikisi puikių rezultatų, tačiau ne visų fondų siūlomos galimybės pateisina vartotojų lūkesčius. Nepagailėkite šiek tiek savo brangaus laiko ir pasidomėkite galimybėmis bei deriniais, kuriuos siūlo pensijų fondai.

Nedidelė rizika – garantuota apsauga

Pensijų fondas

Pensijų fondas

Kiekvienas pensijų fondas pasižymi skirtinga strategija, pagal kurią vykdoma veikla investuotojui pateikia tam tikrus rezultatus. Viena iš tokių strategijų – santūrus investavimas. Tokie pensijų fondai koncentruojasi į investuoto turto apsaugą bei minimalią riziką. Norintiems nedidelių, tačiau užtikrintų rezultatų šie pensijų fondai yra pats tinkamiausias variantas!

Aukso viduriukas

Toks pensijų fondas, kuriame yra visko po truputį, yra pats optimaliausias pasirinkimas bet kuriam investuotojui, negalinčiam nuspręsti, kas jam yra svarbiau – pelnas ar apsaugotas turtas. Abejingiems rizikai ši vidutinė investavimo rūšis yra daug geresnis variantas už minimalią riziką siūlančius fondus, kadangi automatiškai pasiekti rezultatai yra šiek tiek didesni.

Didelė rizika – akivaizdūs rezultatai

Esate rizikuojantis žmogus ir norite puikių rezultatų? Būtent ši agresyvios investicijos rūšis yra skirta kaip tik jums! Tokį pensijų fondą gali rinktis tie, kurie žada investuoti itin ilgam laikotarpiui žinant tai, kad prisiimama itin didelė rizika. Tai ypač patrauklu žinant, kad rizika „atsidėkoja“ itin dideliu pelnu.

Užtikrinta ateitis – gražios akimirkos

Savo ateitimi besirūpinantys gyventojai dabar gali pasirūpinti ir šiek tiek didesnėmis pajamomis. Tokie pensijų fondai gali būti naudojami bet kurio asmens, kadangi skirtingos jų rūšys leidžia kiekvienam individualiai išsirinkti jo prioritetus atitinkantį variantą. Nebūkite abejingi, užsitikrinkite sau šviesią ateitį!