Stogo dangos google

Stogo dangos

parašė , 2013-04-24 10:06

Kiekvienas nori džiaugtis gražiais ir tvarkingais namais, laukiančiais sugrįžtant po sunkios darbo dienos. Jaukumas ir šiltumas – tai vienos iš pagrindinių savybių, leidžiančių namuose visiškai atsipalaiduoti ir pamiršti bet kokius kankinančius rūpesčius. Įsikuriant naujuose namuose ar statantis visiškai naują būstą yra labai svarbu viską iš karto tvarkytis taip, kad vėliau netektų gailėtis nei dėl funkcionalumo, nei dėl bendro vaizdo rezultato. Sienų spalvos, stogo dangos, langų formos ir medžiagos – viskas kuria jūsų tobulus namus, todėl yra ypatingai svarbu, kad viskas atitiktų ne tik jūsų poreikius, tačiau ir aukščiausius kokybės standartus.

Stogas – viso darbo „apsauga“

Tikriausiai visi tikisi, jog daug laiko užimantis remontas ar statybos pavyks taip, kaip yra planuojama, ir nereikės antrą kartą perdarinėti atliktų darbų. Galima teigti, jog daugiafunkcinę remonto ar statybos darbų apsaugą atlieka pačios įvairiausios stogo dangos. Todėl atkreipkite dėmesį į tai, kad stogo danga gaubia visą namo konstrukciją, vidaus apdailą, bei saugo viduje esančias patalpas nuo bet kokių kritulių, vėjo ar kitų gamtos stichijų, tad yra ypač svarbu parinkti tinkamą apsaugą jūsų namams, kitu atveju, dėl netinkamos stogo dangos, galimi milžiniški nuostoliai.

Ypač svarbu, tačiau ne akivaizdu

Stogo dangos

Stogo dangos

Daugelis pamatę gražų stogą vertina tik jo išorę, tačiau nepasidomi apie jo medžiagų savybes ar kitas ypatybes. Norėdami užtikrinti, kad stogo dangos tarnaus namams taip, kaip yra tikimasi, reikia žinoti ir tuos dalykus, kurių akivaizdžiai nepamatysime. Vertindami situaciją specialistai visuomet patars jums, kokio tipo stogo danga jums yra tinkamiausia, tuo pačiu informuos apie kitas būtinas stogo dengimo medžiagas. Viena iš tokių medžiagų – įvairiausių tipų stoginės plėvelės, kurios apsaugo ne tik pačio stogo konstrukciją nuo drėgmės, tačiau ir brangias šilumos izoliacines medžiagas. Vienos iš jų gali visiškai nepraleisti vandens, tačiau praleisti vandens garą, tuo užtikrinant, kad visos nepageidaujamos vandens sankaupos, patekusios po stogo danga, visiškai nesudrėkins nei izoliacinių medžiagų, nei svarbių dalių, o po truputį ims ir išgaruos!  Kadangi įvairios stoginės plėvelės skiriasi savo savybėmis, suprantama, kad šiek tiek skiriasi ir jų kainos, tačiau atsižvelgdami į savo finansines galimybes jūs tikrai atrasite tinkamiausią variantą jūsų namų apsaugai.

Išsirinkite patys!

Modernių ir atnaujintų namų stogus puošia gražiausios stogų dangos, tačiau tai tikrai nėra vienintelis variantas, kuris tiktų jūsų būsto stogui. Svarbu atsižvelgti ne tik į patį pastatą, tačiau ir į jo stogo konstrukciją, kadangi tik tuomet sužinosite visas tinkamas stogo dangas būtent jūsų namui. Galbūt kyla klausimas, kuo gi tos stogo dangos tokios ypatingos stogo konstrukcijos atžvilgiu? Atsakymas labai paprastas: kadangi patys pastatų projektai ir stogo konstrukcijos skiriasi fizikinėmis savybėmis, į tai yra atsižvelgiama renkantis stogo dangą. Pačios stogo konstrukcijos gali atlaikyti tik tam tikrą apkrovą, todėl kiekvienu atveju yra rekomenduojamos tik tinkamos stogo dangos, pvz.: plieninės, betoninės ir keramikinės čerpės ir t. t. Tad jeigu jūsų namo stogo konstrukcija yra nepaprastai tvirta, galimas daiktas, kad tokio nuostabaus stogo kaip jūsų joks kaimynas neturės!