Unesco paveldai lietuvoje

Dideli paveldai yra pagrindinės turistų lankomos vietos Lietuvoje

parašė , 2012-11-22 11:25

Kaunas yra greičiausiai augantis turistinis maršrutas Europoje. Vasara yra geriausias sezonas, kad aplankytų Lietuvos miestus ir patirtų Kaunas pajūrio paplūdimio gyvenimo grožį. Lankytojai gali išvengti turistinio antplūdžio per pabaigą pavasario ir rudens pradžioje. Jei, lankytojai skiria, kad patirtų naktinį gyvenimą ir restoranus tiktai tada galbūt, oras neturi reikšmės.

Kaunas yra viena iš svarbiausių turistų lankomų vietų. Tai išdėstoma kelių susikirtime tarp Rytų Europos, Skandinavijos ir Vakarų Europos. Gediminas Castle ir Katedros Kvadratas yra svarbiausios miesto įžymybės. Senas Miestas Kaunas taip pat turi istorinę reikšmę, ir tai imama į karo tarnybą UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1994. Į Vilnių skyrė, kad paverstų į Europos Kultūros kapitalą iki 2009, kuri bus didelis pasiekimas miestui šiuolaikiniu laiku.

Druskininkai yra išdėstyti Nemuno River upės žiotyse. Šios vietos USP yra savo gražus peizažas, kuris yra upių, ežerų, kalvų ir miškų sujungimas. Tai taip pat žinoma kaip ‘vandens procedūrų salono miestas’, kurį pagerbė caras Nicholas I Rusijos 1837. Pirmas vandeninis Lietuvos parkas yra taip pat Druskininkų kredite. Miestas yra taip pat svarbiausias istorinių muziejų ir galerijų centras. ‘Druskininkai poetiškas nukritimas’ yra labai garsus metinis miesto atvejis.

Tokiu būdu, Kaunas turistų lankomos vietos yra puiki kombinacija meno, kultūros ir šiuolaikiškumo, kurie turi gebėjimą pritraukti skirtingo skonio ir palūkanų lankytojus. Jei, kažkas ieško dvasingumo tada ‘kryžių kalva’, gali būti puikiu pasirinkimu. Panašiai, eglutės įžiebimas Kaune siūlo balansą tarp šiuolaikiškumo ir istorinio palikimo, ir kiekvienas turi turėti tikėjimą ant administracijos, kadangi į miestą skiria, kad būtų Europos kultūros sostinė. Didelis Mitas, pridėtas su Palanga, gali pritraukti įvairius turistus. Net, Curopian Iešmas turi gebėjimą tikrinti save kaip paveldo centras. Nors, nepaisant įvairių aplinkos problemų; tai yra UNESCO Pasauliniame Paveldo Sąraše po kultūriniais kriterijais ‘V’.