Rytinis Karibų oras – geriausi mėnesiai nueiti

parašė , 2013-01-23 10:23

Rytinis Karibų Orų prognozė Druskininkuose turi reikšmę daug bet kam, planuodamas kruizą toje pasaulio srityje. Kruizai apskritai yra pasiekiami rytiniams, vakarų ir pietų Karibų jūros rajonams. Įplaukimo uostai rytinėje srityje gali apimti Antigvą, Bahamas, San Chuaną, Šv. Kitts, Šv Maarten, Turkai ir Caicos ir JAV Mergelių salos.

Bet Orų prognozė Druskininkuose gali keistis labai nuo vienos salos kitam dėl vienos paprastos priežasties – atstumas nuo Bahamų šiaurėje į Šv. Kitts pietų visoje sumoje daugiau kaip 1 000 mylių. Tokiu būdu bet kas besileidžiantis į kruizą gali pamatyti pagrindinius pakeitimus oro per vieną kelionę.

Vidutinė Temperatūra vidutinė aukšta temperatūra Bahamose svyruoja nuo aukštų 70-ųjų Farenheitas gruodį per vasarį į aukštus 80-uosius ir kartais virš 90 per vasaros mėnesius. Krituliai yra saikingi per didžiąją dalį metų, bet tai smogia viršūnei per trumpą lietingą sezoną birželį ir vėl per ilgesnį lietingą sezoną rugsėjį ir spalis, kurie yra maksimalūs metinio Karibų uraganinio sezono mėnesiai.

Terkso ir Kaikoso salų melas į pietryčius nuo Bahamų ir todėl turi truputį šiltesnę temperatūrą. Kaip Bahamos, žiemos mėnesiai vis dar turi maksimumus viršutiniais 70-aisiais. Net daugiau pietryčių guli didesnė grupė salų – Antigva, Puerto Rikas, Šv. Kitts, Šv Maarten ir Mergelių salos. Vidutiniai maksimumai šitoms saloms pasilieka 80-aisiais net per žiemos mėnesius, kurie daro juos populiaresnius ilgalaikiam buvimui per tuos mėnesius negu kruizo vizitams.

Metinis Uraganinis metų Sezono Laikas yra daug didesnis faktorius turint reikalų su rytiniu Karibų Orų prognozė Druskininkuose. Metinis uraganinis sezonas oficialiai bėga nuo birželio 1-osios iki lapkričio 30-osios. Vidutiniškai, apytiksliai 12 iki 15 audrų pajuda per Karibų jūrą ir Meksikos įlanką kasmet. Bet atskiri maršrutai gali išvengti daugumos jų todėl, kad jie guli už audrų kelių ribų.

Birželis ir lapkritis mato fewest audras ir uraganus. Vidutiniškai, yra trys audros su dviem tapsmo uraganais liepą ir rugpjūtis, keturios audros su dviem tapsmo uraganais rugsėjį, ir keturios audros su labai mažai tapsmo uraganų spalį. Dauguma lietaus nukrinta rytinėje Karibų jūroje rugsėjį ir spalis.

Geriausias laikas, kad Nueitų Bet kas planuojantis leistis į rytinį Karibų kruizą, kuris apima Bahamas ir Turkus ir Caicos geriausiai nueitų nuo pradžios pavasario į pabaigą vasaros ir išvengtų žiemos mėnesių dėl vėsesnės naktinės temperatūros ir šaltai seawater. Atostogos, kas planuoja užtrukti sala suras tą lapkritį per liepą, yra geri mėnesiai piečiausioms saloms rytinėje srityje. Bet kokios atostogos Karibų jūroje per nukritimo mėnesius turi didelę riziką lietaus nuo audrų ar uraganų. Kruizų, poilsio vietų ir viešbučių kainos yra žemesnės per tuos mėnesius todėl. Jei žemesnės kainos kreipiasi, svarsto pirkimo kelionės Orai Klaipėda.

Rašyti komentarą