Sukurkite slaptažodį, kurį ne net voro vyras gali įkirsti.
Neseni kirtimo skandalai, kurie valdė antraštes privertė mane peržiūrėti visus įvairius slaptažodžius, kuriuos aš šiuo metu naudoju darbe ir namie. Kirtimas, apibrėžtas Wikipedia kaip priemonė silpnybės kompiuterių ar kompiuterių tinkle radimo, yra rimta, pastovi grėsmė firmoms ir asmeniniams namų biurams panašiai. Po kažkokio didelio tyrinėjimo darbo, aš dabar turiu geresnį supratimą to, kodėl aš turiu sukurti iš tikrųjų saugų slaptažodį ir kaip tinkamai padaryti taip. Apačioje yra svarbiausi patarimai, kad atsimintų, kurdamas slaptažodį, kurį ne net Voro vyras gali įkirsti.
Minimalus rekomenduotas slaptažodžio ilgis yra 6-8 charakteriai. Kuo ilgiau ir sudėtingesnis slaptažodis, tuo labiau tikėtina tai galėjo atlaikyti žiaurios jėgos ataką, panaudotą programišių ant encrypted duomenų. Pagal baidares ula Microsoft, slaptažodžiai su 15 ar daugiau charakterių nėra daugiau encrypted ir aprūpinti savo paslėptose sistemos rinkmenose; todėl, visiškai šalindamas programišiaus puolimo grėsmę.
Pokštas turi padaryti jūsų slaptažodžius sudėtingus, bet lengvus jums atsiminti ir sudėtingas kitiems manyti. Vienas pasiūlymas turi prasidėti nuo reikšmingos frazės, nunešti erdvę, mišinį 1-2 didžiųjų raidžių registro laiškuose, pakeisti 1-2 laiškus į skaičius, sąmoningai parašyti žodį su klaidomis, ar įdėti skyrybos ženklą. Yra pavyzdys: "aš myliu socialinę kreditai nuo 18 metu žiniasklaidą", gali būti pakeistas į "1luvSocailM3dai". Yra didžiųjų raidžių registro mišinys, ir mažųjų raidžių registro laiškai, skaičiai, parašė su klaidomis žodžius, ir periodą gale.
Kitas pasiūlymas, naudodamas reikšmingą sakinį turi paimti pirmą laišką apie kiekvieną žodį ir pritaikyti tą pačią techniką kaip virš. Taip, "aš myliu socialinę žiniasklaidą" gali būti pakeistas į "iL:sm12!".
Alternatyva sakinio naudojimui turi prisijungti prie dviejų nesusijusių žodžių ir vėl, pritaikyti tą pačią techniką kaip virš. Pavyzdžiui:" mėsainis ir radijo imtuvas" gali būti pakeisti į "Hambugr& wirele88".
Nepakankamai tiesiog panaudoti vieną techniką; tai turi būti mišiniu ir sutikti minimalų charakterių skaičių.
Nenaudokite kažkieno vardo ar vartotojo vardo (jūsų savas, sutuoktinis, vaikai, numylėtiniai, giminaičiai, ir taip toliau) .
Nenaudokite jokių žodžių, surastų žodyne, varduose pramoginių laidų, ar klaviatūros sekose (kaip qwerty).
Nenaudokite jokio telefono numerio, gimimo datos, automobilio registracijos numerio skaičiaus, ar bet kokios socialinės apsaugos skaičiaus dalies.
Pakeiskite savo slaptažodžius kas 4-6 savaites ir pakartotinai nenaudokite senų slaptažodžių.
Sukurkite skirtingą slaptažodį savo skirtingiems pranešimams; reikšdamas jūsų elektroninį paštą, banko sąskaita, Amazonė, Mokesčio Bičiulio pranešimas turi viskas turėti skirtingus slaptažodžius. Taip įkyrus, kadangi tai turi atsiminti labai daug slaptažodžių, jei vienas pranešimas yra įkirstas, bent jau kitiems nekels grėsmę.
Nerašykite savo slaptažodžių ir kaupkite šalia ar ant jūsų kompiuterio. Jei jūs turite sukaupti slaptažodžius, panaudokite užuominas vietoj to, kad padėtumėte jums atsiminti.
Pagaliau, visada būti apdairus elektroninio pašto jūsų reikalavimo pakeisti jūsų slaptažodį. Tai galėjo būti suktybe! Viena išimtis būtų, jei jūs užmirštumėte slaptažodį ir prašytumėte, kad tai būtų vėl nustatoma.
Skirtingas slaptažodžio pasirinkimas yra begalinis; tik panaudokite savo vaizduotę pasiūlyti kažką, kas yra visiškai atsitiktinis ir tiktai unikalus jums. Jūs turite bet kokius kitus naudingus patarimus, kad prisidėtumėte prie sąrašo? Jūs turėjote patirtį su įkirtimu? Pasidalykite savo istorija su mumis!