To svarbumas palaiko

parašė , 2011-12-05 18:53

Didžiulė firmų proporcija šiandien pasitiki TUO. Ar tai yra komunikacijai, masinei gamybai ar tyrinėjimui, jūs surasite, kad kompiuteriai yra iš tikrųjų neįkainojamas įrankis. Mažų mažiausiai jie gali būti panaudoti tam, kad peržiūrėtų tinklą ir siųsti ir gauti elektroninį paštą, ir pažodžiui kiekviena kompanija turi turėti jų savą žiniatinklio svetainę per, kuris skatinti jų verslą į milijonus žmonių, naudojančių internetą paskolos šiandien. Daugiausia, nors, verslas bus visiškai priklausomas nuo kompiuterių naudojimo, ir visa darbo dauguma susitelks aplink programinės įrangos naudojimą, kad duotų rezultatų., Pavyzdžiui, jei jūs esate duomenų įėjimo kompanija tada, jūs ketinate panaudoti skaičiuoklę ar duomenų bazę tam duomenų įėjimui, ir tokiu būdu jūs esate visiškai priklausomas nuo kompiuterių
Arba kitaip, jei jūs esate leidykla tada, jūs ketinate turite padaryti turinį, kuris bus perskaitytas žurnaluose ir/Ar knygose. Tada, jei jūs esate SEO kompanija, jūs ketinate įkurti savo visą verslą aplink žmonių internetinio atlikimo gerinimą.

Tai yra, kur TAI palaiko, įeina, ir tai yra, kodėl tiek svarbu, kad jūs naudojate TO palaikymo kompaniją, kad įsitikintumėte, kad tai TAI bėga sklandžiai. Jei jūsų verslas iš tikrųjų visiškai priklausys nuo TO, kad bėgtų, tai jūs būsite visiškai sustabdytas jūsų takuose ir negalėti tęsti padaryti domenai karantine verslą, jei jūsų kompiuteriai turi dėl bet kokios priežasties liautis dirbti. Panašiai, jei jūsų kompiuteriai nebėgs kaip skubiai ar taip pat kaip jie galėjo, tada jūs panašiai surasite, kad jūsų verslas yra dirbtinas ir kad jūsų darbuotojai kovoja pasiekti tą patį kiekį produktyvumo, prie kurio jūs ir jie esate įpratinti. Naudojant TAI konsultavimas taip pat kaip kurį TAI palaiko, galima žinoti tai, kuo geriausia aparatinė įranga ir programinė įranga yra vandens turizmas jūsų kompanijai, ir tai yra protinga investicija, kuri uždirbs jūsų verslą daugiau, negu tai kainuos tai.

Pasakykime, kad jūsų verslas pasitiki sunkiai elektroniniu paštu. Jei jūs nepanaudojote TO besikonsultuojantis tada tikėtina, jūs naudosite laisvo elektroninio pašto paslaugą, ir jūs peržiūrėsite tinklą savo paštui. Tuo pačiu metu jūsų aparatinė įranga galėtų būti subnormaliu lygiu ir jei jūsų kompiuteris ima kurį laiką, kad pakrautų viršuje, jei jūs turite saugumo problemas, ar jei jūs turite lėtą interneto ryšį tada, tai viskas ketina neleisti jūsų verslui bėgti taip sklandžiai ir efektyviai kadangi tai galėjo būti.

Jei jūs turite verslą su 20 žmonių vienoje įstaigoje, tai tie 20 žmonių visi ketina paimti tam tikrą laiką, kad tikrintų jų elektroninį paštą ir nusiųstų daugiau. Dabar, jei jų interneto ryšys yra lėtas, ir jų ryšys retkarčiais svyruoja, ir jei kapsules kompiuteris užtrunka penkias minutes, kad pakrautų viršuje ir retkarčiais patiria krachą ir turi būti iš naujo pradėtas… tada, tai ketina turėti galvoje, kad jūsų darbuotojai, kiekvienas leidžia apytiksliai penkerius iki dešimt minučių ilgiau negu jie kitaip būtų, kad tikrintų elektroninį paštą. Tada, jei jūs dauginate tai trys (todėl, kad mes visi tikriname mūsų elektroninį paštą daugiau nei kartą diena), ir paskui prie 20 (todėl, kad yra dvidešimt darbuotojų narių), tada, jūs turite 600 minučių – 10 valandų – išeikvojo tai, jūs mokate, kuriam jūs negrįžtate. Ant to viršūnės, taisydamas saugumo dedikuoti.lt nuolaida problemas jūs galite įsitikinti, kad jūs atsitiktinai neatskleidžiate savo klientų ar klientų informacijos, ir kad jūs trukdote pramoniniam šnipinėjimui, ir jūs galite sutrukdyti virusams ir kitoms svarstomoms problemoms.

Tai yra tik vienas aspektas TO konsultavimas, ir TAI palaiko – ir jei jūsų kompanijos naudojimo skaičiavimas daugiau negu teisiam elektroniniam paštui tada jūs galite padauginti šį svarbumą ir šį potencialą, kainuotą prie kelis kartus vėl.

Rašyti komentarą