Atostogos / medaus mėnesio 101 – planuojantis puikaus oro jūsų kelionėje

parašė , 2013-01-22 11:15

Jūs kada nors jaudinotės, važiuodamas dėl oro? Dauguma žmonių jaudinasi dėl orai ir jis gali vaidinti pagrindinį vaidmenį sukūrime ar jūsų atostogų lūžyje.

Žmonės klausia visada ir galvoja tik todėl, kad jie eina į atogrąžinę salą, kad nelyja. Gerai tik paklauskite žmonių, kurie buvo į kai kuriuos iš tų atogrąžinių karštųjų taškų tuo metu, kai jų šlapią sezoną.

Atogrąžinė Sala gauna daugiau lietaus po mėnesio tada, kai kurios vietos daro visais visais metais.

Nebūtų nuostabu sugebėti suplanuoti jūsų atostogas orai mėnesį aplink orą? Suteiktas kažkokį vietų lietų everynight ir kai jūs pabundate ryte viskas sausa, ir jūs niekada nežinotumėte, kad lijo tuo metu, kai jūs miegojote, bet aš kalbu apie planavimą puikų orą.

Mes aplankėme įvairias vietas visi apie visame pasaulyje metus ir įrašėme kritiškus duomenis, kad suplanuotume puikų orą. Kai aš sakau “Puikų Orą”, aš turiu galvoje Saulės šviesą visą dieną, ne per karštas, ne per vėsus, ne debesis dangaus tipo ore.

Bermudų salos, Brazilija, Britanija, Kanada, Centrinis & Pietų Afrika, Čekija, Fidžis, Prancūzija, Prancūzijos Polinezija, Airija, Kenija, Madagaskaras, Malaizija, Seišelių salos, Tailandas, JAV (Aliaska, Šiaurės rytai)

Argentina, Australija, Bahamos, Balis, Belizas, orai Kanada (slidžių maršrutai), Karibų, Centrinis & Pietų Afrika, Čilė, Kosta Rika, Ekvadoras, Meksika, Marokas, Naujoji Zelandija, Floridos Raktai, JAV (slidžių maršrutai)

Gerai ten jūs turite tai puikus laikas aplankyti orai Kėdainiuose vietas, kurias jūs norite aplankyti. Asmeniškai mano Žmona ir aš mėgstame Punta Kaną, esančią Dominikos Respublikoje, kuri mes patikiname, kad visas jūs mėgsite, jei jūs jau nepatyrėte to.

Rašyti komentarą