Debesies skaičiavimas verslui – aš turiu pajudėti?

parašė , 2013-01-16 10:27

Debesies skaičiavimas yra pristatymas skaičiavimo infrastruktūros ir programinės įrangos paslaugų per internetą. Žmonių prieigos paraiškos ir sistemos, aprūpintos ant romote serverio, per interneto naršyklę ar stalinę paraišką. Šitos paslaugos yra apskritai tiekiamos trečiosios šalies.

Vardas "debesis" atsiranda iš panašios į debesį formos naudojimo, kad iliustruotų sudėtingą aparatinės įrangos, tinklų, laikymo, paslaugų, ir apimtų interfeisų komplektą.

Debesies skaičiavimo pašalpa apima:

Kaina – todėl, kad tai nuneša reikalingumą brangios vietinės infrastruktūros tokios kaip aparatinė įranga, programinė įranga ir ištekliai, kad valdytų tai. Dažnai pateiktas sąskaitą pagrindu "užmoka, kadangi jūs einate" be didelės atviros pirkimo kainos
Įkainojimas bazuojasi aplink paketą, kuris tinka verslui.

Nuo lankstumo – gali gauti prieigą beveik kur nors, bet kuriuo metu ir yra prietaisas, nepriklausomas, taip gali būti gautas prieigą nuo asmeninio kompiuterio, ar mobilus prietaisas nepriklausomai nuo daro/modeliuoja

Keičiamo dydžio – paslaugos yra pasiekiamos pagal pareikalavimą. Dažnai jūs galite matuoti dalys internetu dydį ir funkcionalumą, pateiktą priklausomai nuo reikalingumo, beveik skubiai atliekamame.

Lengvas naudojimo – paslaugų teikėjas rūpinasi atnaujinimu ir naujovinimu. Ne – TAI žmonės dažnai randa paslaugas, lengvas panaudoti, ir jie neturi padaryti jokio palaikymo. Atsarginės problemos yra taip pat pašalintos debesies įkurtos programinės įrangos vartotojams.

Debesies skaičiavimas turi potencialą, kad visiškai pakeistų būdą, kuriuo verslas veikia dėl naujo kelio technologijos, gali būti panaudotas, kad aptarnautų klientus. Lankstūs darbo rengimai gali taip pat būti būdu pritraukti kokybiškus darbuotojus.

Mažos įmonės dabar turi prieigą prie diapazono CRM, atsiskaitydamos ir verslo intelekto įrankių, kurie būtų buvę neprieinamas dėl kainos ir palaikymo viršuje. Ir tai duoda paskolos be uzstato jiems naują gebėjimą ir gebėjimą būti labiau produktyvus.

Debesies Paslaugų tipai

Infrastruktūra kaip paslauga (IaaS) – Apima virtualias mašinas, laikymą, naštos balansavimą ir tinklus (tokius kaip virtualūs privatūs tinklai).

Platforma kaip paslauga (PaaS) – Leidžia supirkėjams išvystyti ir valdyti programinę įrangą ant platformos, kuri apima operacinę sistemą, duomenų bazę, programuodama aplinką ir tinklo serverį.

Programinė įranga kaip paslauga (SaaS) – Turbūt žinomiausia programinė įranga, apimdamas buhalterinius paketus, analitiką, įstaigos paraiškas, CRM sistemos ir taip toliau. Jie yra dažnai prenumeravimo įkurtos paslaugos.

Jūs turite perkelti savo verslą į debesį?

Padarykite jūs, jūsų tarnautojai ar klientai dirbate nuo daugialypių vietų

Padarykite jūs kovojate atnaujinti technologiją ir programinę įrangą

Padarykite jūs norite ar turite panaudoti diapazoną galingų verslo įrankių, bet negalite pateisinti pirkimo išlaidų

Jums reikia programinės įrangos, kuri gali matuoti skubiai atsakant į verslo vystymąsi?

Padarykite jūs turite patikimą didelio greičio interneto prieigą daugumoje rajonų, jūs dirbsite

Įvertinkite už ir prieš rūpestingai kiekvienam atskiram verslo procesui ir duomenų komplektui. Kai kuriems rajonams tai galėtų turėti prasmę pajudėti į debesį, tuo metu, kai kiti jūs galite norėti laikytis arčiau naminių ypač jautrių finansinių ar asmeninių kliento duomenų ir dokumentų, turinčių savyje jūsų intelektinę nuosavybę.

Svarstykite svarstomas problemas

Pasikeitimas skaičiuojantis į debesį nereiškia, kad jūs galite išplauti savo jūsų technologijos ir verslo duomenų vadybos pareigų rankas!

Jums vis dar reikės:

Įsitikinkite, saugumo politika ir praktikos yra vietoje leidimams ir prieigos kontrolei.

Duomenų saugumas ir privatumas yra problemos. Svarstykite tai, pasirinkdamas tiekėją – kaip jie saugo jūsų duomenis? Kas yra jų profesinė patirtis? Kur tai sukaupiama?

Padėkite verslo tęstinumo planą į vietą tuo atveju, jei paslauga yra sužlugdyta ir ne pasiekiama laiko laikui. Paprastas vietinis interneto išjungimas gali sukelti tai – viena priežastis turėti kai kuriuos duomenis ar paraiškas vietoje.

Svarstykite vietinius įstatymus. Šalys turi skirtingus įstatymus ypač dėl privatumo. Jūs norite įsitikinti, kad jūsų paslaugų teikėjas yra vietoje, kuri turi mažiausiai kaip griežti įstatymai kaip, kur jūs (ir jūsų pagrindiniai klientai) bazuojatės.

Anksčiau, negu jūs pajudėsite

Įvertinkite kelias skirtingas paslaugas – daugelis apribojo bandomąjį laikotarpį ar laisvas versijas

Pradėkite mažas ir tapkite pažįstamas su mintimi su vienas ar du jūsų verslo proceso tokie kaip apskaita, elektroninis paštas ar duomenų atsarginės kopijos

Svarstykite standartinius formatus – jūs norite paslaugos, kur duomenys gali būti lengvai eksportuoti taip jūs, prie jų gali vėliau gauti prieigą, palaikyti ar perkelti

Atkreipkite dėmesį į kontraktus ir paslaugos terminus

Turėkite duomenų atsarginės kopijos procesą vietoje

Turėkite verslo tęstinumo planą vietoje

Populiarus debesis įkūrė programinės įrangos paslaugas

Google Apps

Xero

MailChimp

SalesForce<

Google Analitika

Apžvalgos Beždžionė

Microsoft Office 365 Hello. DropBox

Zoho

Zencash

ClickMeeting

Basecamp (numato vadybą),

Dropbox

Vienas atsakymas į “Debesies skaičiavimas verslui – aš turiu pajudėti?”

  1. terraerp says:

    Dabar dauguma duomenų yra laikomi debesyse. Tik šiuolaikinių technologijų dėka mes galime naudotis daugybe programų. Tai ipatingai aktualu įmonėms kurios veržiasi būti lyderėmis bei pirmauti tarp konkurentų. Tarp itin paklausios paslaugos yra ir sandėlio valdymo metodas.

Rašyti komentarą