Ekskavatorių nuoma

parašė , 2013-09-15 10:11

Lietuva visuomet garsėjo, kaip itin stipri žemės ūkio valstybė, žmonių pasąmonėje turinti savas pėdas, savas šaknis. Iš tiesų, šia sritimi, visgi, visuomet didžiavomės ir turėjome dėl to pakankamai svarias priežastis – mūsų išgauta produkcija, pavyzdžiui linai, Europoje garsėja, kaip viena iš ekologiškiausių bei kokybiškiausių ir, atsižvelgiant į kainos bei kokybės santykį, taip pat vieną geriausių. Kad ir kaip ten bebūtų, šiandieną norėčiau pašnekėti apie šiek tiek neįprastą, kitokią žemės ūkio pramonės šaką – pasigilinkime, kaip reikėtų elgtis, jog su tokiomis transporto priemonėmis, kaip ekskavatoriai, būtų galima išpešti naudos.

ekskavatoriu nuomaNorėčiau pradėti nuo įdomaus fakto – paslauga ekskavatorių nuoma yra, kad ir kaip ten bebūtų keista, pakankamai populiari. (Taip ištariau vien dėl to, jog bendrovės, kurios užsiima šiomis paslaugomis, dažniausiai nenaudoja marketingo gudrybių ir viešai per daug nesiskelbia) Turiu omenyje ne tik paklausos aspektą, tačiau ir pasiūlos – jeigu pasižiūrėtume į statistinius duomenis, tarkime Vilniuje kompanijų, kurios teiktų šią paslaugą, yra daugiau nei penkios – mano galva tai yra nepaprastas, bei nuostabą keliantis, skaičius.

Taigi, paanalizuokime, kur būtų galima pritaikyti paslaugą ekskavatorių nuoma? Iš tiesų, kaip aš linkęs teigti – visiškai viskas šiame gyvenime dažniausiai priklauso nuo žmogaus fantazijos ir specifinių įnorių, papildomos motyvacijos bei tikslingų siekių. Tokią paslaugą, kaip ši, pritaikyti galima tikrai įvairiose situacijose. Kad ir kaip ten bebūtų, privalau paminėti bent kelias, mat gi tokia ir yra esmė šio straipsnio.

Iš tiesų, Lietuvoje pakankamai daug žmonių turi sodybas, kurios laisvos erdvės yra itin daug. Ką būtų galima nuveikti? Paslaugos ekskavatorių nuoma pagalba galite, tarkime, pakankamai paprastai „pasigaminti“ mini ežeriuką – tvenkinį. Skamba nenaudingai? Pagalvokite patys – jeigu, tarkime, sodybą retkarčiais panaudosite nuomos tikslais, daug didesnė tikimybė, jog žmonės būtų linkę išmėginti jūsų, mat ši turėtų kur kas daugiau privalumų bei funkcijų, kurių kitos „kompanijos“ nė nesiūlo. Taip pat, būtų galima paminėti ir tai, jog paslauga ekskavatorių nuoma gali būti naudinga ir kur kas elementaresnėse situacijose – visi puikiai žinome, kokios „dosnios“, sniego atžvilgiu, aplanko mus žiemos. Itin paprastai suvokiama, jog su ekskavatoriu nereikalingą sniegą pašalinti bus kur kas lengviau. Realių pavyzdžų galime galvoti ir galvoti, tačiau palikime šiek tiek vietos jūsų fantazijai.

Manyčiau, jog tapo akivaizdu, kad ekskavatorių nuoma yra naudinga paslauga. Na, nebijokime ir išmėginkime šios teikiamus privalumus!

Rašyti komentarą