Gigabaitai į klausos aparatą?

parašė , 2013-09-09 20:55

TAI darbuotojai, kurie reguliariai užima kompiuterių kambarius, duomenų centrus ir serverio kambarius dažnai patirs kišenes besaikio triukšmo neapsaugojimo, sukelto nuo galingų oro kondicionavimo sistemų ir aukštos tankumo kompiuterio aparatinės įrangos kombinacijos.

Jungtinės Karalystės įstatymai buvo dabar padėti į vietą, kad atkreiptų į darbovietės triukšmo neapsaugojimą dėmesį. Deja ir kaip mūsų laiko pasekmė, mes dabar gyvename ir veikiame ‘bylos iškėlimo kultūroje’, kur tai lengva ir dažnai gali nepersekioti reikalavimą per teisinę sistemą ant ‘jokio laimėjimo joks mokestis’ pagrindas. Daugelis šitų reikalavimų yra visiškai įstatyminiai ir verti, bet kaip visais atvejais yra perdėjimo ir apgaulingų reikalavimų elementas.
Specialisto darbovietės garsas ir triukšmo lygmens išbandymas buvo suprojektuoti, kad tiktų ir patenkintų augančius norus didėjimo TO bendruomenė, apimdami duomenų centrus, duomenų sales, kompiuterių kambarius, serverio kambarius, comms kambariai, jungiklio kambariai, ups kambariai ir augalo kambariai.

Didelis šitų kambarių skaičius buvo konstruotas anksčiau ir yra įvertintas kaip daugelio organizacijų širdies plakimas. Pakeisti audinį ir šitų kambarių struktūrą yra beveik neįmanomas dėl kainos ir jų operacijos gamtos. Kad laikytųsi einamosios sveikatos ir saugumo įstatymų, ir svarbiausiai apsaugoti gerai darbuotojų buvimą, tai dabar svarbiausia, kad į darbovietės garso lygmens vadybą rimtai kreipiasi.

Mūsų dauguma yra laiminga laikiusi mūsų kasdienį klausymąsi savaime suprantamu, bet kai tik tai pradeda svyruoti nėra jokio grįžimo. Praradimo klausymasis yra paprastai laipsniškas ir sukeliamas ilgainiui nuo užsitęsusio neapsaugojimo triukšmo, ypač darbovietėje.

Sveikatos ir saugumo įstatymai dabar nustato, kad darbovietės triukšmo neapsaugojimas turi būti įvertintas, kur besaikės triukšmo produkcijos pavojus tikėtina viršis dirbantį teisėtą lygmenį, šiuo metu nuolatinį Jungtinėje Karalystėje 85 decibeluose.

TAI aplinkos yra specialisto rajonas, kuris reikalingas patyrusio dėmesio ir supratimo. Išsamus vertinimo procesas turi apimti triukšmo žemėlapių sudarymą visur atskiruose stovo perėjimuose, kad identifikuotų besaikio triukšmo rajonus. Tai labai bendra technikams, inžinieriams ir rangovams, kad nuneštų pakeltas grindų plyteles, kad įgytų prieigą prie grindų tuštumos rajono. Jei oro kondicionavimą tiekia per sub grindis, tik kelių grindų specialistų grupių pašalinimas žymiai padidins triukšmo produkciją ir turi būti atsižvelgtas per išbandymo procesą. Be to, atidaryti serverio stovai taip pat sustiprins triukšmo neapsaugojimą.

Mes nesuprantame, kaip sunkiai mes dabar pasitikime duomenų centrais, kad sulaikytume kasdieninius pramonės ratus bėgančius. Jokie duomenų centrai, jokie mobilaus ryšio telefono tinklai, plačiajuostis tinklas, Facebook ir čiulbesys! Pagal rimtą pastabą duomenys centruoja taip pat variklį nepaprastos paslaugos, bankininkystės bendruomenė ir naudos paslaugos. TAM darbuotojai turi dabar suteikti apsaugą ir apsvarstymą, dirbant šitose aplinkose. Prieš daugelį metų sąjungos buvo suformuotos pirmiausiai, kad atkreiptų dėmesį į geresnį mokestį ir darbo sąlygas darbuotojams. Kaip TAI pramonė plėtojasi ir vystosi, tai dabar būtina TAI, bendruomenė dabar atkreipia į svarstomas problemas dėmesį, kuris supa darbuotojų klausymąsi ir gerovę.

Rašyti komentarą