Mobilios paraiškos – kokybė turi reikšmę

parašė , 2011-11-13 11:57

Mobilaus Apps rinkos vartojimas tęsia stiprėti. Pagal neseną statistiką, 2.6 milijardai Apps buvo perkelti nuo dviejų pagrindinio kaip numesti svorio Parduotuvių obuolio ir Į žmogų panašaus roboto – 2011 m. spalio ir iki šių metų gruodžio, pranašavimas pakyla į 3 milijardus duomenų perkėlimo per mėnesį. Revoliucija tęsiasi per visus pagrindinius mobilius mylias žyminčius akmenis, apimdama skaičių Apps šiuo metu pasiekiamas. Obuolių sąskaitos negu 500 000 su Į žmogų panašiu robotu, greitai uždarančiu tarpą 350 000.

Įmonėms, jau užsiėmusioms skaitmeniniu vidurkiu ir tais ant tvoros, šis godus apetitas atneša daug galimybių. Su analitikais ir ekspertų numatymo tęstu reikalavimu smartphone ir tabletės prietaisus, skaitmeninis vidurkis atstovauja naujai sienai į monetize ir globojamus kliento santykius
Tuo pačiu metu, neramios lenktynės, kad įeitų į mobilią App rinką pasiima su savimi iššūkius. Tuo metu, reklama kai duomenų perkėlimo tempas kelia antakius, skaičius Apps, pašalinto iš smartphone ir tabletės prietaisų, yra net nuostabesnis. Taip, užlaikymas po to, kai pirmas naudojimo mėnuo gali būti niūrus daugeliui Apps, bet tiems, kurie išlieka, kliento įsipareigojimo pakilimas.

Tokiu būdu, kas yra skirtumas tarp Apps išsaugojo ir išmetė? Tiesiog padėtas, kokybiški reikalai.

Pirma kokybiško išlyginimo pusė yra patenkinta. Skaitmeninis turinys turi būti reikšmingas ir naudingas, kad pateisintų aukštus lūkesčius supratimo App vartotojai, ar jie judės toliau. Jei App informacija yra perduota prastai ar nepavyksta ant jos pažado tiekti informaciją lengviau ir susižadantis, negu gali būti manoma kitur, App atlaiko išgyvenimo mažą galimybę. laboratoriniai tyrimai

Kita išlyginimo pusė yra technologija, panaudota, kad sukurtų, išdėstyti ir palaikyti mobilų Taikomąjį išsivystymą. Tame dinamiškame vertikalus, technologija turi būti iš tikrųjų įrodyta ir išbandyta. Skirtingai nuo žiniatinklio svetainių kūrimo, mobili App technologija turi tuo pačiu laiku kalbėti daugialype laidine kalba ir paveikti keturias skirtingas operacines platformas. Palyginkite tai su išsivystymu ant pasaulinio Tinklo, kur yra viena visuotinė kalba ant vienos platformos. Kitas pagrindinis komponentas yra, kad technologija turi turėti gebėjimą plėtotis nuo naujų ypatybių, ir funkcionalumai yra pastoviai vystomi. Taip pat, yra būsimas tikrinimo reikalavimas, duotas, kad reikšminga aparatinė įranga ir/ar operacinis sistemos pakeitimas įvyksta smartphone ir tabletės rinkoje kas 90 dienų. Yra kitas būdas pažiūrėti į tai. Rezultatas naudoti neteisingą technologiją yra toks, kad nepaisant to, kiek kokybės ir patrauklaus turinio yra įtraukti į mobilų paskolos studentams App, jei tai lūžta vieną kartą ar aikštijasi, ji bus išmesta.

Mobilus vertikalus App yra vis dar jo kūdikystėje, tiek manančioje, kad teisinga formulė, kad taptų svarbia paskutinio vartotojo patirties dalimi yra kelionės dalis. Laimei, yra kelių, kas jau įsisavino formulę ir dėl kada nors didėjančio lenktyniavimo, kokybė, Apps galų gale taps norma.

Rašyti komentarą