Pašalpa naujovinimo į epą paliečia ekrano sistemą

parašė , 2013-04-14 16:15

Elektroninis Pardavinėjimo ar EPO sistemos Punktas yra vertas naujovinimas bet kokiam įkūrimui. Tuo metu, kai tai gali būti brangia investicija, tai turbūt užmokės už save savarankiškai po 1 iki 2 metų priklausomai nuo jūsų apyvartos normų. Tačiau, pašalpa turėti gerą EPO prisilietimą rodo ekrane, toli sveria daugiau už kainas, ir tai gali būti geru žingsniu, jei jūs turite bėdą, kontroliuodamas pardavimus ir kontroliuodamas tarnautojus. Tai yra taip pat puikus sprendimas, jei jūs įsitempiate, kad neatsiliktumėte nuo didėjančio klientų skaičiaus.

Jei jūs planuojate jūsų seno kasos aparato išėjimas į pensiją, yra keli daiktai, apie kuriuos jūs turite žinoti prieš šuolio į EPO prisilietimo ekrano sistemą sukūrimą. Yra dalis pašalpos, kurią jūs gėrėsitės

Naudojimo lengvumas

Vidutinis EPAS yra labai lengvas panaudoti. Jei jūs investavote kapitalą paskola studentams į sistemą, kuri atvyksta su EPO prisilietimo ekrano terminalais, bet koks tarnautojas sugebės pasielgti su tuo duotas kelias mokymo valandas. Šis būdas, jūs galite taupyti ir laiką ir pinigus nuo pažemintų mokomųjų laikų taip pat kaip greitesnio užsakymų apiforminimo.

Taupantis laiką

EPO prisilietimo ekrano sistema gali apdirbti sandorius greičiau negu bet koks kasos aparatas. Apdirbimo laikas gali toliau būti sumažintas, naudodamas papildomą peripherals tokį kaip brūkšninio kodo skaitytuvai. Greitesnis apdirbimo laikas reiškia, kad jūs sugebėsite pasielgti su daugiau klientų per trumpesnį laiką.

Lengva Prieiga, kad Inventorizuotų Informaciją

Visi jūsų inventoriaus duomenys yra sukaupti skaitmenine forma. Tai reiškia, kad informacijos apie specifinius produktus paskambinimas tiktai paims kelias sekundes. Be to, į tai, pakeisdamas jūsų duomenų bazę gali taip pat būti valdytas su tik keliais mygtuko presais. Gamyba komercinių pranešimų ir kitų naudojamų pranešimų gali būti pašaukta, naudodama įrankius, įstatytus į sistemą.

Aukštesnis Tarnautojo Produktyvumas

Kadangi medziagos padangu remontui tarnautojai leidžia mažiau laiko apdirbimo nurodymus ir užmokesčius, jie turės daugiau laiko įvykdyti kitą misiją kritiškos užduotys. Taupytas laikas gali būti panaudotas tam, kad patarnautų kliento poreikiui ar kitoms užduotims aplink darbo vietą.

Tikslumui sąskaitos pateikimas

Gera EPO prisilietimo ekrano sistema gali pasielgti net su sudėtingiausiais nurodymais ir sąskaitos pateikimo detalėmis su lengvumu. Tai reiškia, kad sąskaitos bus tikslios į paskutinį centą, kuris padės padidinti kliento pasitenkinimą, mažindamas kasininką, pateikiantį sąskaitą klaidoms.

Atsikratykite nuo Papildomo Kanceliarinio darbo

Kadangi visi sandoriai ir inventoriaus duomenys yra įrašyti skaitmenine forma, kanceliarinis darbas gali būti drastiškai sumažintas. Apžiūrėjimas ir duomenų pakeitimas gali visi būti įvykdyti, naudodami bet kokį kompiuterį, ar EPO prisilietimas rodo terminalą ekrane.

Pažeminta sumažėjimo, apgaulės ir vagystės Tikimybė

EPO sistema padės tarnautojo vagystės ir sumažėjimo incidentų sumažinime. Šis būdas, visos akcijos bus sudarytos ir tarnautojo vagystė, ar su netinkamu naudojimu gali turėti reikalo ir varžytas.

Išvadoje, EPO prisilietimo ekrano sistema yra lengva panaudoti ir lengvas palaikyti. Tuo metu, kai pradinės kainos galėtų būti brangia, daugialype pašalpa taip pat kaip greitai ROI daugiau, negu kompensuoja tai. Greitoms augimo firmoms, skaitmeniniai sprendimai gali vaidinti svarbų vaidmenį didėjančiame darbo produktyvume taip pat kaip efektyvume. Jei jūs domitės jūsų verslo į 21-ąjį šimtmetį atnešimu, patobulindamas jūsų einamąjį pardavinėjimo sistemos punktą yra reikalingumas.

Rašyti komentarą