Vairavimas per blogas žiemos gamtines sąlygas

parašė , 2013-01-19 13:40

Kadangi žiemos sezonas prisiartina, daug vairuotojų turi pradėti pasiruošti tam, kad jis važiavo blogo orai sąlygomis. Vairavimo technika turi prisitaikyti prie sniego, ledo ir pažeminto matomumo.

Kaip blogo orai metodai, daug ekspertų rekomenduoja išvengti vairuoti visus kartu ir pasilikti viduje, kol audra nepraėjo. Tačiau tai gali ne visada būti pasirinkimu ir jei jūs turite rizikuoti keliuose, kai oras yra mažiau negu pageidaujamas, imtis atsargumo priemonių, kad garantuotų, kad jūs esate paruoštas.

Užimkite būtiną laiką, kad supakuotumėte nepaprastą komplektą, kuris apima tokius daiktus kaip vanduo, energijos barai, antklodės, žvakės ir degtukai. Jei jūs esate nelaimingas slydęs nuo kelio per blogą orą, šitie dalykai suteiks jums apsaugą iki sunkių orai leidimų, ir pagalba atvyksta.

Be to, į nepaprastą komplektą, jūs galite taip pat laikytis šitų pagrindinių patarimų, kad padėtumėte jums likti saugus tuo metu, kai kelyje bet kokiame žiemos ore.

Išvalykite savo viso sniego ir ledo transporto priemonę. Svarbu, kad jūs galite ne tiktai pamatyti per savo transporto priemonės priekinį stiklą, bet jūs galite būti pamatytas kitų vairuotojų. Nunešdamas visą sniegą ir ledą nuo jūsų gaubto, stogas, kamienas, žibintas ir priekinis stiklas pagerins orai Nidoje matomumą. Transporto priemonės, apimtos sniege, važiuodamos, yra sudėtingos pamatyti prie artėjančio eismo ypač per baltosios tamsos sąlygas.

Rašyti komentarą