Verslo pelningumas ir rds kontroliavimas

parašė , 2013-09-22 08:09

Debesis keičia būdą, kuriuo firmos veikia. Tai atnešė dėmesio centrą ant RDS (Tolimos Stalinės Paslaugos) kontroliavimas. RDS sistemos yra pamatytos kaip reikalingumas valandos daugumai mažų įmonių. Kontroliavimas atvyksta arti pėdomis bet kokios sistemos, kuri daro darbą lengvesnį jums, per automatizavimą ar logikos paraišką.

Kodėl pasirenka RDS, jei kontroliavimas yra taip būtinas jam?

RDS yra būdas nueiti, įmonėms firmos mažo dydžio. RDS sistema gali sumažinti kainas šitoms firmoms ypač kai sujungtas su efektyvia stebėjimo sistema.

RDS sąrankos pašalpa

gt; Outsource visi daug darbo reikalaujantys naudojamas ir administracija turi optimizuoti laiką ir pastangas.> Sumažintas ant reikalingumo sunkios, vienkartinės investicijos į infrastruktūrą ir darbuotojų poreikio.> Saugos diržo profesionalo ekspertizė, net per geografiškai nutolusius rajonus.

Yra kelios kitos pašalpos išdėstymui RDS sistemų, jie visi, iš esmės porcija garantuoja daugiau produktyvumo ir padidino santaupas, galų gale.

Pelningumas ir kontroliavimas

Kaip su kitomis paraiškomis, optimalus darbas verčia į pinigus ir laikas, taupytas jūsų verslui. RDS kontroliavimas gali padėti kurti pavojus ir raudonas vėliavas ilgai prieš tą laiką, kai paraiška užsidaro, tokiu būdu neleisdama paskutiniam vartotojui patirties problemos. RDS atveju, paskutiniai vartotojai yra tarnautojai, ir tokiu būdu, problemos ir svarstomos problemos gali privesti prie praradimo produktyvume ir laiko nuostolyje.

Atveju visapusės RDS stebėjimo sistemos, tikslus laikas, kontroliuojantis, galėjo būti sukombinuotas kartu su specifiniu taikomuoju kontroliavimu, kad garantuotų, kad problemos yra sugautos anksčiau, negu jie peraugs į didesnes svarstomas problemas.

Pasirinkimas RDS Kontroliavimas

RDS poreikio kontroliavimas įtraukti kelis elementus, apimdamas:

> Istorija efektyvaus kontroliavimo Taikomajame kontroliavime. > Lankstumas, kad prisitaikytų prie pakeitimų poreikio kontroliavimo, apimdamas techninę adaptaciją.> Tinkama ekspertizė apimti diapazoną poreikio, pagal skirtingas firmas.> Ekspertizė ir profesinis mokėjimas, kad apimtų skirtingas pramonės šakas ir RDS išdėstymą juose, apimdamas rajonų reikėjimo kontroliavimą.> Gebėjimas atlikti kontroliavimo įvairias rūšis, apimdamas tikslaus laiko kontroliavimą, pilną planavimą, taip pat kaip atlikimo išbandymą.> Geras supratimas Debesies technologijos, ir kaip tai dirba, kad sugebėtų numatyti remontą, jei reikia.

Idealiai, pasirinkdamas RDS tiekėjo kontroliavimas, jūs turite tikrinti dėl visų požymių, ir taip pat kitų ypatybių:

> pardavėjas palaiko skirtingus verslo paraiškų tipus?> jie turi žinias ir supratimą labai sudėtingų verslo paraiškų tokių kaip Storas klientas? > Jie duoda jums pasirinkimą vieno kontroliavimo sprendimo, kuris galėjo išbandyti visas paraiškas, priimtas RDS Debesies viduje?> Debesies technologija yra dinamiška ir nuolat besikeičianti. Jūsų pardavėjas sugebės pritaikyti ir aprūpinti jus visapuse kontroliavimo danga, atitinkamai?> sprendimai yra paprasti išsidėstyti ir susidoroti?

Rašyti komentarą