3 daiktai jūs turite pradėti savo savą žiniatinklio svetainę

parašė , 2014-01-20 12:42

Šiandienis techniškai supratimo pasaulis, pradėdamas jūsų savą tinklalapį tapo būtinas statyboje jūsų kompanijos ar atskiro prekės ženklo. Jei jūs tikitės pradėti savo savą tinklalapį, neleisdamas daug pinigų, kad turėtumėte kažką, kad įkurtumėte tai jums, apačioje yra 3 dalykai, jūs turite pradėti:

1.) Srities vardas

Sritis yra unikalus jūsų tinklalapio adresas. Jūs norėsite, kad jūsų sritis apimtų jūsų kompanijos ar jūsų žiniatinklio svetainės vardą, tokiu būdu jūsų lankytojai galės skubiai kreiptis į jūsų žiniatinklio svetainę. Geriau laikyti srities vardą trumpą, glaustą ir atmintiną. Taip pat svarbu patikrinti, kad srities vardas yra pasiekiamas. Jūs galite padaryti tai vartojant svetaines tokias kaip Srities Tikrinimas ar Nueiti Tėvelis
Kai jūs registruojate savo srities vardą, yra maža apimta kaina. Tai yra paprastai mažiau kaip 10$ per metus.

2.) Tinklo Šeimininkas

Tinklo šeimininkas, taip pat žinomas kaip tinklo serveris, yra kompanija, kuri kaupia turinius jūsų tinklalapio ir aprūpina gebėjimą skelbti jūsų informaciją apie tinklą. Yra gausių tinklo svečių priėmimo kompanijų, kad išsirinktų iš. Kai kurios iš aukščiausių tinklo svečių priėmimo kompanijų yra Ėjimo Tėvelis, HostMonster, ir HostGator. Žinoma, yra mokestis, jungtas su webhosting paslaugomis. Tačiau, užuot besikoncentravęs ties žemiausia kaina, aš patariu peržiūrėti per kiekvieną iš kompanijų kliento apžvalgų anksčiau pasirašymo jų paslaugas.

3.) Patenkinta Valdymo sistema (CM)

Kai tik jūs pasirinkote tinklo šeimininką, jūs turėsite išrinkti savo Patenkintą Valdymo sistemą (CM). CM Yra taikomoji sistema, kuri leidžia jums skubiai sutvarkyti ir suprojektuoti jūsų tinklalapio turinį. Kai kurie iš aukščiausių pasiekiamų CMSs yra WordPress, Joomla!, Drupal. CM kurį jūs naudojate iš tikrųjų priklausytų nuo rūšies tinklalapio, kurį jūs kuriate.

WordPress yra puikus blogs. WordPress buvo vienas iš pirmų CMSs, išvystytų ypač tam, kad parašytų blogs, ir turi gebėjimą pasielgti su aukštomis lankytojo svetainėmis.

Joomla ir Drupal yra puikūs verslo svetainėms, kurios apima internetinį mažmeninį pardavimą, gaminių žurnalus, ar socialinį jungimą į sistemą. Šitos dvi programos yra taip pat siūlytos, jei jūsų tinklalapis pirmiausiai koncentruojasi ties grafika/atvaizdu, o ne turiniu.

Jei tai yra jūsų pirmas kartas, kuriant tinklalapį, pagrindinis daiktas, kad turėtų galvoje yra, kad jūs netapsite ekspertu per naktį ir turėsite užmegzti ryšius su jūsų tinklo šeimininku ganėtinai dažnai. Tai yra, kodėl tai būtina, randa tinklo šeimininką, kuris turi reputaciją dėl didelio kliento palaikymo.

Rašyti komentarą