3 daiktai jūs turite žinoti nuo savo priimančio tiekėjo

parašė , 2015-07-06 17:15

Jūsų internetiniam verslui, kad sektumėtės jūs turite turėti teisų svečių priėmimo tiekėją. Kad būtų įsitikinęs, kad jūs dirbate su teisiu tiekėju, jūs turite žinoti daug daiktų nuo tiekėjo. Yra kai kurių iš daiktų, kuriuos jūs turite žinoti:

Jei kompanijos pirminis verslas yra tinklo svečių priėmimas

Bet kokiai kompanijai su prieiga prie serverio kambario ir greito interneto ryšio labai lengva aprūpinti tinklo svečių priėmimą. Tai reiškia, kad bet kokia telefoninė kompanija, komunikacijos firma ar interneto paslaugų teikėjas gali lengvai pasiūlyti paslaugą.
Nors, lengva pasiūlyti paslaugą, kiekvienai kompanijai sudėtinga pasiūlyti gerą paslaugą ypač, kai tai daro kitus daiktus be svečių priėmimo paslaugų pasiūlymo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai kompanijos svarbiausias centras nėra tinklo svečių priėmimas, jis yra linkęs paimti ilgai, kad atsakytų į jūsų svarstomas problemas. Be to, į tai, tokia kompanija retai atnaujina savo sistemas, kuris baigiasi į gausų downtimes.

Kad būtumėte ant saugios pusės, jūs turite tiktai pasamdyti tiekėją, kurio pirminė funkcija turi pasiūlyti svečių priėmimo paslaugą. Šis būdas jūs būsite patikintas dėl aukščiausios žymės paslaugos.

Jei svečių priėmimo kompanija siūlo LEMPOS krūvą

Nors, langų platforma labai gerėjo per tuos metus, tai yra vis dar bloga tinklą priimanti platforma kažkam, kas yra skirta, kad valdytų ant LEMPOS (Linux Apache MyMQL PHP) krūvą. Tai reiškia, kad platformos tokios kaip WordPress, Drupal, ar bet koks kitas PHP bazavosi, patenkintai valdymo sistemai bus nelengvai, bėgdama ant langai.

Kad būtumėte ant saugios pusės, jūs turite garantuoti, kad svečių priėmimo tiekėjas, kad jūs samdote suteikia jums LEMPĄ. Šis būdas jūs būsite patikintas, kad problemos tokios kaip langų rinkmenos kelio problemos neįvyks.

Jei kompanija siūlo SSH prieigą prie tinklo serverio

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

SSH prieiga daro procesą iš išsiuntimo, paleidimo ir žiniatinklio svetainės priežiūros būti labai lengva. Prieiga taip pat garantuoja, kad jūsų žiniatinklio svetainė yra gana saugi ir negali būti įkirsta. Kad būtumėte ant saugios pusės, jūs turite pasamdyti tiekėją, kuris siūlo prieigą.

Jei jūs randate, kad kompanija nesiūlo šios paslaugos, ji reiškia, kad kompanija yra abejojanti savo sistemos saugumu. Samdymas kompanijos, kuri nesiūlo paslaugos nėra tiktai pavojingas į jūsų verslą, bet tai taip pat brangu Tavim dėtas.

Tai yra todėl, kad jūs būsite priverstas pasamdyti dar ką nors, kad rūpintumėtės užduotimis toks išsiuntimas, paleidimas, ir žiniatinklio svetainės priežiūra.

Rašyti komentarą