5 galimybės su oras vanduo sistema

parašė , 2022-01-29 19:58

Atėjus žiemai norime džiaugtis šiltais, jaukiais namais ir ilgais vakarais, kuriuose nėra namų ruošos darbų. Norime skirti laisvą laiką šeimai ar savo pomėgiams. Tačiau ne visada tai įmanoma, jeigu namuose yra kūrenama krosnis ar katilas. Žiemos metu tenka papildomai dirbti prie kūrenimo darbų.

Jeigu jaučiate, kad atėjo laikas permainoms šioje srityje, atskleisime jums kelias galimybes su oras vanduo sistema. Tokia sistema lengvai įrengiama, ją sudaro vos du įrenginiai, kurie užima kelis kvadratinius metrus. Oras vanduo šilumos siurbliai paima orą iš lauko ir jį apdirbę šilumą patiekia per vandenį, į grindinį šildymą ar radiatorius. Kartu pašildomas vanduo.

1. Galimybė – pašildomas vanduo, baseinas

Šildymo sistema kartu teikia karštą vandenį. Priklausomai nuo įrangos, vanduo pašildomas iki +45-65 laipsnių temperatūros. Be to, jums nereikės rūpintis baseino vandens temperatūros palaikymu, ne kai kurie šilumos siurbliai puikiai tai atlieka. Galėsite džiaugtis maudynėmis žiemos metu net ir lauke. Tokia pramoga tikrai suteiks žvalumo šaltuoju metų laiku.

2. Galimybė – pigesnė oras vanduo sistema su parama

Jau nereikia laukti didesnės motyvacijos, nei 50 % išlaidų kompensavimas oras vanduo sistemoms! Visi skaičiavimai rodo, kad apsimoka senus, iškastinį kurą naudojančius katilus pakeisti į modernius šilumos siurblius oras vanduo, oras oras ar kt. Pasinaudokite galimybe dar šiais metais.

3. Galimybė – daugiau laisvo laiko

Jau pabandėme įsivaizduoti maudynes baseine žiemos metu, tačiau pramogų yra žymiai daugiau. Tiesa, anksčiau neturėjote tam laiko, nes reikėjo rūpintis malkomis ar durpių briketais, juos atsivežti, susinešti, sukūrenti. Tai nesibaigiantis procesas. Linksmybėms laiko kaip ir nebeliko.

Situacija pasikeičia su oras vanduo sistema, kuri valdoma vos keliais mygtukų paspaudimas, o jeigu norite, net neatsikeliant nuo sofos. Žiūrėdami televizorių, per savo telefoną galite padidinti ar sumažinti temperatūrą, nustatyti ją keliais režimais. Jūsų žiemos taps laisvesnės, galėsite pasinerti į įdomias veiklas.

Visos galimybės jūsų rankose! Galvojate, kad čia kažkaip slepiami šildymo sistemos trūkumai, juk negali būti taip gerai? Esant tokioms abejonėms, siūlome daugiau pasidomėti ir sužinoti apie oras vanduo sistemą, ir išsklaidyti abejones.

Rašyti komentarą