Australų oras – klimato painiava

parašė , 2013-01-27 08:15

Žmonės plūsta į Australiją skirtingų priežasčių įvairovei; ar tai būti prieinamais gyvenamaisiais namais, labiau atsipalaidavusia gyvensena ar darbu susiejo galimybes. galbūt net, kad išvengtų reiklių giminaičių…, bet bendriausios priežasties, kodėl mes, kuriuos Planktoniniai vėžiukai perkelia į Australiją esame dėl oro.

Bet kadangi Australija yra toks didžiulis landmass, orai Šventojoje yra nepaprastai skirtingas, priklausomai nuo kurios valstybės ar Teritorijos jūs nusprendžiate gyventi.

Mes atvykome pradžioje žiemos prieš kelis metus, ir mūsų pirmas sustojimas buvo Adelaide, Pietų Australija, kadangi mes turėjome giminaičius ten ir manėme, kad tai bus gera mintis leistis žemyn ant jų iš pradžių – tuo metu, kai mes sveikome nuo reaktyvinio atsilikimo ir leisti juos perkelti mus aplink ir maitinti mus ir taip toliau.

Mes aplankėme Adelaide pora metų anksčiau – bet tai buvo vasaros pabaigoje, tokiu būdu orai Šventojoje buvo tik gražus. Šį kartą tai nebuvo atvejis….

Aš nepamirštu iš tikrųjų jaustis šaltesnis savo Anytų kotedže, negu tada, kai aš turėjau papratimą stovėti per daug valandų lapkričio penktąją – fejerverkų per mano rausvą pom-pom vilnonį pošalmį stebėjimas, svyruodamas pavojingai šalia šokinėjančių laužo liepsnų, kad atšildyčiau mano galūnes – kuris tapo tiek sustingęs, kad aš net nežinosiu, jei aš pakėliau neteisingą savo bengališkosios ugnies galą.

Tai nebuvo tiek daug, kadangi orai Šventojoje Pietų Australijoje, tai buvo tik, kad aš nelaukiau to net būti toli vėsus. Aš tyrinėjau į skirtingus australiškų klimatų tipus anksčiau, negu mes pasitraukėme – bet net tada, skaitydami, kad temperatūra krinta iki apytiksliai 8 laipsnių naktį, vis dar privertė mane galvoti “hm, yra kad visi?… tai nėra žiema”

Skirtumas yra, kad, nors 8 laipsniai nėra pakankamai, kad priverstų jus eiti, bėgdamas jūsų de-icer purkštuvo ryte – daugelis namų neturi centrinio šildymo prabangos. Taip, jei tai yra 8 laipsniai iš išorės – nėra daug daugiau, negu tas vidus taip pat!

Taip, anksčiau, negu jūs paliksite Jungtinę Karalystę, visiškai tyrinėkite į orai rytoj rajone, jūs ketinate gyventi – kadangi aš pasakiau, kad ankstyvesnė Australija yra tiek didžiulė, kad yra tokių pakitimų temperatūros priklausomai nuo to, kur jūs einate, jūs galėtumėte turėti supakuoti porą sallapettes Victoria – ar deguonies kaukė tolimame šiaurės Queensland…., kad sugebėtumėte įkvėpti lipnią drėgmę.

Rašyti komentarą