Butų rinka karantino metu: ar lietuviai noriai perka?

parašė , 2021-02-15 23:52

Nauji butai VilniujePandemija apstabdė daugelį gyvenimo sferų, tad visiškai natūralu, kad ekonomika tapo kiek lėtesnė, ne tokia auganti ir dažniausiai skatinanti susiveržti diržus. Tiesa, ne visos rinkos sustojo. Pavyzdžiui, parduodami nauji butai Vilniuje šiuo metu perkami aktyviai kaip kad niekada, tad belieka džiaugtis, kad vis daugiau lietuvių ima paskolas ir įgyvendama savo svajones gyventi tokiuose namuose, kurie jiems atrodo patys geriausi.

Skolinamasi taip pat aktyviai

Kadangi parduodami nauji butai Vilniuje dažniausiai perkami su paskola – šiuo atveju reikia nepamiršti įvertinti ir to, kad tikrai ne visos įmonės skolina taip paprastai kaip kad iki tol. Visgi, tie žmonės, kurie skolinasi atsakingai, gali džiaugtis, kad šiuo metu jiems gauti reikalingą paskolą yra gana paprasta, tad belieka pasinaudoti tokiomis galimybėmis, kurios šiuo metu siūlomos.

Gana gajus mitas, kad keliami labai aukšti reikalavimai ir tuo pačiu reikalaujama labai didelių palūkanų. Tai nėra tiesa. Pasiskolinti tapo gana paprasta, tik reikia atitikti tas pačias sąlygas, kurios buvo anksčiau ir prieš karantiną.

Nauja statyba – „ant bangos“

Galima pastebėti, kad lietuviai dažniausiai renkasi naujos statybos butus, kadangi tokiu atveju džiaugiasi kur kas didesne investicija, kuri tikrai atsiperka. Taip pat verta akcentuoti ir tai, kad dažniausiai būstų paskolos suteikiamos kur kas atviresnėmis sąlygomis. Paprasčiausiai bankai bei kitos institucijos dažniausiai nenoriai subsidijuoja tokius namus bei butus, kurie yra senos statybos, kadangi bankui tai gali būti finansinis nuostolis.

Pasiūla – labai plati

Auganti pasiūla, žinoma, didina ir paklausą, tad vis daugiau verslininkų siūlo pasinaudoti jų projektais ir tuo pačiu išbandyti galimybes ne tik atrasti savo svajonių namus, tačiau taip pat ir užsitikrinti, kad jie bus tame rajone, kur žmogui labiausiai tinka.

Svarbiausia, kad šiuo metu rinkoje pasiūlymų labai daug ir jie dažniausiai pateikiami internete, tad kiekvienas žmogus gali paprastai susipažinti su pasiūlymais ir pasirinkti tą, kuris atrodo labiausiai tinkamas ir tuo pačiu kuris gali garantuoti, jog įsigys būstą, kuris bus tikrai jo namai.

Rašyti komentarą