Dantų protezavimas Kaune

parašė , 2012-06-21 19:25

Dantys – nedideli, tačiau išties reikšmingi bunos ertmės organai, be kurių nebūtų galima nei normaliai kalbėti, nei valgyti, nei šypsotis. Gaila, ne visuomet dantys būna nesugedę ir gražūs. Vis dėlto galima džiaugtis gyvenimu būtent dabartiniais, o ne žilos senovės amžiais. Kodėl? Dėl to, jog dabar daug įvairiausių gydymo būdų, kurie leidžia gyventi visavertį gyvenimą ir nebijoti prasižioti.

Vienas iš tokių būdų – protezavimas. Dantų protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos restauravimas. Džiugu ir tai, jog nebūtina važiuoti kur nors į tolimą užsienį. Dantų protezavimas Kaune, Vilniuje ar dar kur nors kitur yra visiškai suprantamas dalykas.

Šių laikų protezai gaminami naudojant tikslias, modernias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik funkcionalumui, bet ir estetikai.

Dantų protezai skirstomi į dvi rūšis – išimami bei neišimami. Dažnais atvejais gydytojų rekomenduojami išimami. Juos galima fiksuoti užraktais, teleskopais, sijomis ir t.t.

Neišimami protezai gaminami tuomet, kai atsižvelgiama į šiuos parametrus: dantų anatomijos ypatumus, burnos gleivinės anatomiją. Nedideli trūkumai dažniausiai taisomi trūkstamą danties dalį atnaujinant su porcelianiniu įklotu ar užklotu. Jeigu defektai yra rimtesni, žmogus turi sąkandžio problemų ar dantys nepilnai išsivystę, patariama įstatyti dantų vainikėlį.

Dantų protezavimas naudojant išimamus protezus rekomenduojamas tokiais atvejais, kai besigydantis žmogus neturi daugelio ar netgi visų dantų.

Dantų protezavimas – tai nėra labai sudėtinga procedaūra. Dantų restauracijai pakanka trijų ar keturių apsilankymų. Pirmiausia parenkamas tinkamas protezas, vėliau jam paruošiami dantys, o galiausiai naujas protezas yra pritaikomas.

Dantų protezavimas – puiki galimybė vėl džiaugtis nuostabiai spindinčiais dantimis. Visgi geriausi rezultatai yra pasiekiami abipusėmis (gydytojo ir paciento) pastangomis. Tas, kuris gydosi privalo rūpintis higiena, reikalui esant nuvykti pas higienistą. Laikantis visų reikalavimų šypsena ilgai teiks džiaugsmą aplinkiniams.

Rašyti komentarą