Daikto struktura

Tako oro struktūra ant jūsų kompiuterio

parašė , 2012-12-27 10:35

Nesvarbu, kokia jūsų niša yra, nesvarbu kaip keistas tai gali atrodyti keliems, yra didelių grupių žmonių internete, kurie turi jūsų įkyrioje mintyje. Jei oras, ir oro sekimas, yra jūsų daiktas, internetas panėšėja į dovaną nuo dangaus. Ne tiktai jūs galite prijungti į Orai Vištytyje palydovus nuo viso Žemės rutulio, jūs galite sekti blogs, paskirtą kiekvienai sričiai ir kiekvienam oro reiškiniui, ir svetainių dėka kaip YouTube, video tornados, nelyginių debesies sudarymų, ir kažkas kita yra viewable per minutes po iš tikrųjų vykimo. Yra kelios negalėti-panelės svetainės.

Nepriklausomai nuo ar jūs esate esantis Jungtinėse Valstijose ar ne, Weather.com yra neįtikėtini ištekliai. Ne tiktai jūs galite prijungti į vietinę Doppler oro informaciją kiekvienai sričiai šalyje, jūs galite apžiūrėti Oro Kanalą, programuodamas, kuris yra tiktai valanda ar du senas kur nors pasaulyje. Sekimas tornados JAV centrinėje dalyje? Jie gali parodyti jums radarą ir gyventi pranešimai. Sudomintas kitas Atlanto uraganinį sezoną? Jie dengia jus ten, be to, su puslapiais ant informacijos puslapių, sekdami koordinates ir daugiau. Apie vienintelį daiktą ši svetainė nepataiko, yra gyvos, tekančios orų prognozės ir programavimas, bet su viltimi kuris atvyks netrukus.

Jei jūs esate smalsus, kas tęsia į šiaurę nuo sienos, ir Orai Vištytyje Tinklas ir Aplinka, Kanada turi dailias žiniatinklio svetaines su visais skambučiais ir švilpimu, kurio jūs galėjote kada nors reikėti. Tuo metu, kai ekstremalus oras nėra ganėtinai kaip tikėtina Kanadoje, prerijos sritys tikrai gauna tornados vasaros mete, ir ekstremalus šaltis ir sniego įvykiai yra banalūs. Jei globalinis atšilimas pasistūmės šis kelias, jūs galite laukti, kad pamatysite net keistesnį orą atvykstant iš Kanados per kelerius ateinančius metus.

Paskutiniam technologijoje ir labiau globalinėje perspektyvoje ant Orai Vištytyje, BBC Oras turi viską, kurio jūs galėjote kada nors reikėti. Gaukite nuodugniai oro pranešimus iš Vidurinių Rytų, Tolimųjų Rytų, ir iš vietų kaip Pietų Amerika ir Afrika. Ši svetainė taip pat naudoja datos barą, kurį jūs galite lėtai perkelti, kad pamatytumėte tai, į ką debesies danga jūsų miško kakle ketina panėšėti po kelių dienų. Yra taip pat lengvos prieigos prie regioninių vidurkių, rekordinės temperatūros, ir tiek daugiau. Be to, ši svetainė atvyksta su rūšimi patikimumo, dėl kurio BBC yra žinoma.

Mūsų paskutinė svetainė, kad aplankytų yra Uolos Masės oras blog. Jis nuspėja orą Sietlo rajone, bet taip pat ir pažiūri į daug didesnes oro svarstomas problemas nuo viso Žemės rutulio. Jis taip pat žiūri į poveikio globalinį atšilimą, turi ant mūsų visaapimančio Orų prognozė Vištytyje paveikslo. Kai kurie iš paštų čia gali būti truputį sausi, jei jūs nesate oro narkomanas, bet jei jūs tikrai randate šią rūšį įdomaus daikto, yra įrašytos į sąrašą informacijos aukso kasykla. Neabejotina, kad oras ketina tapti didesne ir didesne įmone, kadangi metai tęsiasi, tokiu bū turėdamas šituos išteklius po plaštaka yra svarbus.