Greitas kreditas ipr

Prezervatyvai

parašė , 2012-09-17 15:01

Prezervatyvai: kodėl jie yra naudingi bei kokius rinktis?

Pasauliui globalizėjant, tuo pačiu tobulėja ne tik ligos, kuriomis įmanoma susirgti lytinio akto metu, tačiau ir nežmoniškas neplanuotas gimstamumas. Būtent, įkvėptas šiuolaikinių padarinių, su kuriais susiduria ne tik lietuviai, tačiau ir viso pasaulio žmonės, norėčiau supažindinti Jus su pagrindine apsaugos priemone, kuri apsaugo ne tik nuo neplanuoto neštumo, tačiau ir nuo mirtinų ligų.

Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog prezervatyvai – viena būtiniausių priemonių, kurią vertėtų naudoti mylintis su nepažįstamais žmonėmis ar norint nesusilaukti vaiko. Kiek yra girdėta istorijų, kuomet jauna pora, ar tiesiog paaugliai, visiškai užmiršę naudoti prezervatyvus, tampa įpareigoti visam gyvenimui – susilaukia vaiko. Tik pagalvokite, kiek atsiranda problemų ne tik jaunavedžiams, tačiau ir būsimiems seneliams? Tai yra ne tik materialinės išlaidos ar galbūt pinigų stoka, tačiau ir psichologinės problemos, juk net ir laukę vaiko sunkiai su juo tvarkosi, nekalbant jau apie „netyčiuką“. Žinoma, šiais laikais yra įvairios kontraceptinės priemonės, tačiau nepamirškite, jog jos yra kenksmingos – po nuolatinių vartojimų, įmanoma, jog moteris gali visai nebesusilaukti palikuonių.

Na, tikriausiai daugelis žinote stereotipą, jog prezervatyvai itin sumažina jautrumą sekso metu ir yra jaučiamas mažesnis malonumas. Šiam teiginiui būtų galima ir pritarti, tačiau, tuo pačiu, ir paneigti. Kaip yra žinoma, dabartiniais laikais, kuomet technologijos yra gana toli pažengusios, yra sukurtas itin plonas prezervatyvas, leidžiantis patirti ko ne tą patį „kiekį“, jeigu galima taip išsireikšti, malonumo, kaip ir būnant visai be prezervatyvo – be to, būsite tikri, jog nekils tolimesnių problemų ir galėsite būti ramūs. Taip pat, tikriausiai daugelis žino, taip pat, labai neprastą prezervatyvų pliusą – prailgina lytinio akto laiką – kadangi leidžia vyrui laikyti „užspaustą“ orgazmą ir „išleisti“ jį kiek vėliau. Tokiu būdu, ne tik vyrui bus maloniau, kadangi seksu galės mėgautis ilgiau, tačiau tą patį galės daryti ir dama.

Taip pat, tikriausiai efektyviausias metodas, skatinantis žmonės naudotis prezervatyvu – lytinio akto metu plintančios ligos. Tikriausiai nesumeluosiu, jeigu teigsiu, jog niekas jų nenori – tai akivaizdu. Šiuo metu, viena iš populiauriausių ir labai greitai plintančių ligų yra AIDS. Taip pat, daugeliui gerai žinomas Sifilis, Gonorėja ir kitos. Dėja, tačiau daugelis šių ligų turi tikrai ne linksmus padarinius, kurie gyvenimo nesaldins. Kuomet pagalvoji, ar tikrai yra taip sunku įsigyti prezervatyvų ir jais naudotis lytinio akto metu, apsaugant savo organizmą bei partnerį/ę nuo negatyvių bedų?

Prezervatyvai – geriausia priemonė, kuri nėra kenksminga, ir leidžia Jums mėgautis seksu negalvojant apie problemas, kurios galėtų kilti būnant be jo.