Mms siuntimas internetu

SMS siuntimas internetu

parašė , 2012-11-30 09:42

SMS siuntimas internetu – iš esmės labiausiai naudojama bendravimo priemone Lietuvoje. Rašyti SMS galima iš iš esmės bet kurios žemės kampelio, į beveik bet kurį kitą pasaulio kampelį. Taigi nuo ko prasidėjo SMS istorija ir kaip ši naujovė yra pritaikoma dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) idėja 1 kartą buvo papasakota ~1982 metais. Tiesa, pačio SMS protokolo sukūrimas truko labai netrumpai – ~1992 metais SMS siuntimas internetu tapo prieinamas kai kurių mobiliųjų paslaugų operatorių klientams. Savaime suprantama, kad vien tik sistemos sūkurimo neužteko, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų tekstines žinutes buvo įmanoma siųsti tik to pačio tinklo vartotojams, taigi tai labai maišė šio naujoviško serviso plėtrai.

sms internetuTurint omenyje konkrečius naudotojų skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 SMS per mėnesį. Štai 2006-aisiais Šv. Kalėdų išvakarėse buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS žinučių! Taigi šis servisas per paskutinį dešimtmetį ypatingai populiarėjo.
Skaityti toliau “SMS siuntimas internetu” »