SMS siuntimas internetu

parašė , 2012-11-30 09:42

SMS siuntimas internetu – iš esmės labiausiai naudojama bendravimo priemone Lietuvoje. Rašyti SMS galima iš iš esmės bet kurios žemės kampelio, į beveik bet kurį kitą pasaulio kampelį. Taigi nuo ko prasidėjo SMS istorija ir kaip ši naujovė yra pritaikoma dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) idėja 1 kartą buvo papasakota ~1982 metais. Tiesa, pačio SMS protokolo sukūrimas truko labai netrumpai – ~1992 metais SMS siuntimas internetu tapo prieinamas kai kurių mobiliųjų paslaugų operatorių klientams. Savaime suprantama, kad vien tik sistemos sūkurimo neužteko, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų tekstines žinutes buvo įmanoma siųsti tik to pačio tinklo vartotojams, taigi tai labai maišė šio naujoviško serviso plėtrai.

sms internetuTurint omenyje konkrečius naudotojų skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 SMS per mėnesį. Štai 2006-aisiais Šv. Kalėdų išvakarėse buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS žinučių! Taigi šis servisas per paskutinį dešimtmetį ypatingai populiarėjo.

Tad, per kelis dešimtmečius SMS siuntimas tapo neįtikėtinai populiarus. SMS siuntimas įvairių apsaugos sistemų, tam, kad turto savininką perspėti apie galimus įsilaužimus, SMS žinute įmanoma sumokėti už automobilių stovėjimą parkinge, per trumpą laiko tarpą iš SMS evoliucionavo MMS siuntimas, šios paslaugos dėka buvo įmanoma siųsti net paveiksliukus, melodijas.

SMS žinutės buvo naudojamos ir teisėsaugos. Teisėsaugos institucijos naudojosi galimybę siųsti “nematomas” SMS, kad susekti įtariamuosius.

Tiesa, viena iš labiausiai naudingų naujovių, tai SMS Siuntimas internetu. Kaip veikia SMS siuntimas internetu? Ogi velniškai paprastai.

esminis dalykas, kurį Jūs turite padaryti, norėdami siųsti SMS internetu, tai surasti puslapį, kuris leidžia tai daryti. Šiuo metu Lietuvoje jų yra pakankamai daug, tad Jums užtenka į “Google” ar bet kurį kitą paieškos variklį įvesti žodžių junginį “SMS Internetu”. Veiksmai, kuriuos reikia padaryti toliau, tai įsijungti Jums patikusį svetainę ir įvesti SMS tekstą bei gavėją ir išsiųsti žinutę. Beje, siunčiant žinutę yra neblogai prisistatyti – juk gavėjas nežinos, kad SMS žinutę siunčiate būtent Jūs.

Galvojate, kur paslėpta gudrybė? Puikus dalykas yra tas, kad tokios nėra. Paprastai tokios svetainės savo paslaugas teikia visiškai nemokamai, tiesa su sąlyga, kad galėsite išsiųsti tik ribotą SMS žinučių kiekį. Jei ,norėsi siųsti daugiau SMS žinučių – Jums reikės nusipirkti narystę tame puslapyje.

Tokie tinklalapiai yra ypatingai naudingi, kai būtinai reikia išsiųsti žinutę, o Jūs paprasčiausiai neturite šansų savo SIM kortelės panaudoti kitame telefone.

Taigi SMS žinutės siuntimas internetu – labai geras ir naudingas dalykas, galėsiantis išgelbėti iš tikrai ne vienos kėblios situacijos.

Papildoma informacija – ar girdėjote apie esurasymas.lt ir es-isidarbinimas.lt aprašomą pasiūlymą – kreditas nemokamai?

Rašyti komentarą