Pigus sms siuntimas klaipeda

SMS internetu siuntimas

parašė , 2012-09-14 17:57

Trumposios tekstinės žinutės internetu: kodėl rinktis mūsų įmonę? Trumpai apie mūsų siūlomą paslaugą

Šiais amžiais, žmonės taupydami praranda realistiškai visus malonumus ir rinkdamiesi pigiausias galimybes, panašu praranda malonumą gyventi. Senais laikais teigdavo, jog tik asmenybė žmogų gali išmąstyti, dėl to mūsų firma bando, jog, net ir sunkiu metu, asmenybės palaikytų ryšius tarpusavyje bei komunikuotų kaip galima pigiau. Įmanoma teigti tai ir buvo viena iš pagrindinių aplinkybių, dėl ko žmonės naudojasi mūsų paslaugomis bei lieka patenkinti. Būtent šiame straipsnyje norėčiau šiek tiek labiau pristatyti mūsų bendrovės vykdomas pasiūlymus, tarifus bei įrodyti, kad gyvenime dar esti malonumų, kurių nepasisavino šiuolaikinė valdžia.

SMS siuntimasKaip galėjote suprasti, mūsų firma teikiame SMS, tai yra SMS siuntimas internetu išties mažesniais tarifais, negu siūlo didieji telemunikacijų milžinai. Reikalavimai naudotis mūsų paslaugomis – itin maži. Tiesą sakant, jų praktiškai nėra, nežiūrint į tai, kad vertinga turėti nors penkis litukus mūsų virtualioje sąskaitoje, kas leistų Jums išsiųsti 125 tekstines žinutes.

Taip pat, siūlome dirbti kartu – galime įdiegti mūsų SMS siuntimo opcijas Jūsų internetiniuose portaluose – tokiu būdu, sulauksite pridėtinio populiarumo, daugiau aktyvių bei perspektyvių naršytojų. Apibusė nauda esti reikalinga bei neatsiejama nuo šių dienų verslo, būtent, dėl ko ja nepasinaudojus?

Greičiausiai nesumeluosiu, jeigu manysiu, jog SMS internetu – visais galimais būdais surištos su mūsų asmeniniais gyvenimais. Retas kuris „paleidžia“ mobilųjį iš rankų ilgiau, nei porai valandų, ar nesiteikia kreipti dėmesio į nesibaigiantį telefono signalą. Mes visiškai suprantame, kad siųsti SMS internetu dėka yra nemažai greičiau, kad bei kaip būtų permokėti čia taip pat nebūtina – juk galima rinktis mūsų paslaugas bei džiaugtis kokybės, kainos ir patikimumo tinkamiausiu santykiu.

Taip pat, mūsų bendrovės pasiūlymai nepaprastai tiktų civiliams, konkrečiau jaunesniems žmonėms, mėgstantiems pašmaikštauti. Esu tikras, jog iššoko klausimas – „kokiu keliu?“. Mūsų bendrovės siunčiamos žinutės duoda progą būti anonimiškais, kadangi esti išeitis pasiūlyti ne tik Jūsų realų numerį, tačiau ir firmos užrašą ar tiesiog kokį įdomų užrašą. Nekalti bandymai pasilinksminti gali tapti gyvenimo atradimu bei viena įsimintiniausių situacijų Jūsų egzistavime.

Jei dar neįtikinau, kodėl vertėtų naudotis mūsų siūlamomis paslaugomis, įvertinkite teiginį – šiek tiek Jūs sutaupytumėte atliekamų pinigų, kurios būtų įmanoma leisti „į kairę“ ar „į dešinę“ kryptį, naudojant mūsų firmos pasiūlymus? Greičiausiai suma, laikui bėgant, susidarytų didelė. Mes idealiai suprantame, jog SMS žinutes – neatsiejamas daiktas kiekvieno lietuvio žemėje, sutaupykite čia – mėgaukitės išlaidomis svetur.

Plačiau apie SMS siuntimo paslaugą: http://sms.add.lt/