Tarptautines mokslo programos

Vaizdingi peizažo tapetai darbalaukiui.

parašė , 2012-03-01 19:23

ikas. Kai jūs dirbate daugiau kaip 8 iki 10 valandas dieną, žiūrėdamas į kompiuterio displėjų, tai moka, kad turėtų regeneraciją ir kūrybiškus stalinius tapetus. Peizažo tapetai yra gražūs peizažo paveikslai, peizažo fonas ir peizažo atvaizdai, kurie turi aukštesnį sprendimą ir geresnę paveikslo kokybę palyginti su vidutiniu staliniu fonu. Projektai gali svyruoti kur nors nuo abstraktaus meno, gamtos įžymybių ir net žavingų transporto priemonių. Peizažo tapetams teikia pirmenybę dauguma kompiuterių vartotojų, kad duotų akių poilsį; kai jie žiūri, yra sutelkti ties kažkuo toli, tai leidžia tam atsipalaiduoti ir ilsėtis, kuris yra dažnai būtinas žmonių, kurie dirba ilgesnes valandas, žiūrėdami į kompiuterių vaizduoklį.
Skaityti toliau “Vaizdingi peizažo tapetai darbalaukiui.” »

Panaudojimas pdf dokumentai ir pasirinkimas inkjet adresavimas į sistemas

parašė , 2012-01-26 13:26

PDFs yra panaudoti kiekviename spausdinimo pramonės kampe, apimdami masinį siuntimą / inkjet adreso spausdintuvai. Kažkoks mailers galbūt nesupranta, kaip naudingi PDF įrankiai gali būti siuntimo paštu pramonėje. Daug inkjet adresavimas į sistemas, Buskro inkjet sistemos, pavyzdžiui, įtraukia naudojimą PDFs kelių tiesoje.

Įrodymo Karta Klientui:

Su siuntimo paštu dalies PDF, operatoriai gali sukombinuoti tipinį adresą ir ar kiti kintami duomenys į PDF ir paskui siųsti elektroniniu paštu tai jų klientui. Klientas sugebės pamatyti tai, kas siuntimo paštu dalis atrodys kaip, kai tik kintami duomenys yra pridėti… anksčiau, negu ji net pasieks reklamos paštu įrangą.
Skaityti toliau “Panaudojimas pdf dokumentai ir pasirinkimas inkjet adresavimas į sistemas” »