Panaudojimas pdf dokumentai ir pasirinkimas inkjet adresavimas į sistemas

parašė , 2012-01-26 13:26

PDFs yra panaudoti kiekviename spausdinimo pramonės kampe, apimdami masinį siuntimą / inkjet adreso spausdintuvai. Kažkoks mailers galbūt nesupranta, kaip naudingi PDF įrankiai gali būti siuntimo paštu pramonėje. Daug inkjet adresavimas į sistemas, Buskro inkjet sistemos, pavyzdžiui, įtraukia naudojimą PDFs kelių tiesoje.

Įrodymo Karta Klientui:

Su siuntimo paštu dalies PDF, operatoriai gali sukombinuoti tipinį adresą ir ar kiti kintami duomenys į PDF ir paskui siųsti elektroniniu paštu tai jų klientui. Klientas sugebės pamatyti tai, kas siuntimo paštu dalis atrodys kaip, kai tik kintami duomenys yra pridėti… anksčiau, negu ji net pasieks reklamos paštu įrangą.
PDF įrodymo generatoriaus įrankis gali būti naudingas kituose būduose be to. Pavyzdžiui, dauguma operatorių prideda kintamus duomenų laukus prie privacios paskolos sustatymo projektuotojo ant jų inkjet, ir paskui spausdina dalį ir tikisi, kad kintami duomenys išspausdins teisingoje padėtyje ant siuntimo paštu dalies. Su PDF tikrinimu, operatorius gali pakrauti siuntimo paštu dalį PDF į foną sustatymo projektuotojo, ir gali tada padėti kintamus duomenų laukus tiksliai, kur jie priklauso. Ši ypatybė daro sąranką paprastą, ir taupo daug vertingo laiko.

PDF Apdangalas:

PDF apdangalo įrankis leidžia operatoriui pakrauti vieną PDF rinkmeną, pridėti kintamus duomenų laukus, ir paskui spausdinti PDF ir kintamus duomenis tuo pačiu laiku. Tai ypač naudinga su inkjets su plačiu atspaudo nušvietimu žiniasklaidoje. plaukimas baidaremis Buskro inkjets, pavyzdžiui, gali būti formuotas su 1" – 24" įpjovimo lapo ar nuolatinių formų atspaudo nušvietimas žiniasklaidoje. Visi puslapiai ar pašto kortelės gali būti išspausdinti greičio dideliuose procentuose, naudodami PDF apdangalo metodą.

PDF Plyšys:

PDF Plyšys yra, kai skirtingas PDF yra išspausdintas ant kiekvienos siuntimo paštu dalies. Tiktai kai kurios iš aukštesnių pilnų reklamos paštu įrangų, tokių kaip Buskro, siūlo PDF plyšį. Klientas gali aprūpinti PDF rinkmenas, o ne duomenų bazę, ir paskui neturėti, kad jaudintųsi dėl to, ar tikrai siuntimo paštu dalys bus išspausdintos teisingai. Kai kurie mailers turi vieną duomenų asmenį, kuria PDFs kiekvienam inkjet, užuot pasitikėję operatoriumi ant grindų į sąranką darbas tinkamai. Kokybiški kontrolės vadybininkai ypač kaip PDF įplėšia ypatybę. Tai garantuoja aukštos kokybės atspaudą kiekvienai pašto daliai todėl, kad procesas kurti atvaizdą (PDF rinkmena) gali įvykti kur nors (meninio projektuotojo kompiuteris, pavyzdžiui) vietoj dalies to sukurtas viename taškelyje ir paskui duomenyse, pridėtuose inkjet adreso spausdintuvo.

Jie yra tik pora būdų, kuriais PDF’s gali būti panaudotas siuntimo paštu pramonėje. Dėl išsamesnės informacijos, kalbėkite su savo reklamos paštu įrangos pardavėju.

Rašyti komentarą