The agency for international science and technology development programmes

Kliento santykio vadybos nesėkmės

parašė , 2012-01-20 10:14

Kliento Santykio Vadyba (CRM) pripažįsta, kad klientai yra branduolys verslo ir kad kompanijos pasisekimas priklauso nuo efektyviai vadovaujančių santykių su jais. CRM susitelkia ties tuo statyti ilgalaikius ir atsinaujinančius kliento santykius, kurie prideda vertę ir klientui ir kompanijai.

Didelis nesėkmių procentinis dydis buvo praneštas Kliento Santykio Vadyboje (CRM). Pavyzdžiui, pagal Zdnetindia.com/news, įkūrėjas ir Customer.com vadovaujantis pareigūnas įvertino, kad 42 procentai geriausių 125 CRM svetainių patyrė nesėkmes. Gausios nesėkmės yra taip pat praneštos thinkanalytics.com, cio.com, CRM-forum.com, ir daug kitų. Tačiau, pagal itgreycell.com, CRM nesėkmės smunka, nuo nesėkmės normos iki 80 procentų 1998 į apytiksliai 50 procentų 2000.
Skaityti toliau “Kliento santykio vadybos nesėkmės” »

Debesies skaičiavimas – tikrai tai yra tik tik graži svajonė

parašė , 2011-12-07 16:50

Debesis yra skaičiavimo tik, kitas tų susižavėjimų ar susižavėjimo ketino priversti darbai mus leisti visus mūsų pinigus ant kažko tik, kol kitas susižavėjimas neateina?

Aš sėdžiu už savo 6 metų nešiojamojo kompiuterio, kuris yra visiškai žemesnis į mobilaus ryšio telefoną, kurį aš naudoju šiomis dienomis, rinkdamas į teksto apdorojimo programinės įrangos paraišką, kuri susideda iš labai daug elementų, aš vargiai panaudosiu juos ne tiktai mėnuo sekmadienių, bet turbūt sekmadienių šimtmečio. Tai yra paketas, kurį aš užmokėjau už (dorą), ir susideda iš septynių programinės įrangos paraiškų kurių aš turbūt tiktai panaudosiu trys ir niekas iš jų į kažką kaip jų pilnas potencialas. Tačiau aš esu laiminga todėl, kad aš esu viena vyro grupė, kuri užmokėjo vieną kartą už jo licenciją ir gauna perkeltą nemokamai atnaujinimą; Aš turbūt sugebėsiu panaudoti paketą per daug metų kaip bet koks pagrindinis naujovinimas, ar naujos paraiškos turbūt apims patogų komplektą keitiklių, kurie padarys mano darbą amžinai lengvai skaitomą (aš nesu įsitikinęs, kad yra toks geras daiktas, jūsų požiūriu, ne mano)
Skaityti toliau “Debesies skaičiavimas – tikrai tai yra tik tik graži svajonė” »