Trigubi langai

Plastikiniai langai

parašė , 2013-04-11 16:40

Besirinkdami langus žmonės susiduria su nemažai dilemų. Dažnai, susitikę su specialistais, jie klausia, kokius langus geriausia rinktis. Specialistų atsakymas paprastai būna vienareikšmis – viskas priklauso nuo jūsų norų ir finansinių galimybių. Tačiau aišku viena – langams nereikėtų taupyti, nes tai ilgalaikė ir beveik visais atvejais atsiperkanti investicija. Trumpai aptarsime pagrindines plastikinių langų rūšis. Galima rinktis langus, kurių profiliai siekia nuo 58 mm iki 104 mm storio. Gamintojai įprastai siūlo iki 44 milimetrų storio stiklo paketus. Tai reiškia, kad langai bus sandaresni ir mažiau praleis šilumą. Išrankieji klientai galės rinktis ne tik tradicinius baltus, bet ir kitų spalvų langus.

Dažnai langų spalva derinama su namo spalva, tačiau kai kurie žmonės griebiasi ir iš pirmo žvilgsnio radikaliai skirtingų sprendimų – renkasi tamsiai rudus ar juodus. Tačiau tokie plastikiniai langai yra praktiškesni – ant langų rėmų ne taip matosi lietaus lašų palikti pėdsakai, nešvarumai ir purvas. Kai kurie žmonės mėgsta gyventi šiltuose ir sandariuose namuose, tad jiems pasiūlysime sandarius langus su minimaliomis vėdinimo sistemomis ir vos viena kita orlaide. Taip pat tokiems žmonėms yra galimybė rinktis tik vieną atsidarantį langą kambaryje – kaip žinia, neatsidarinėjantys plastikiniai langai yra gerokai pigesni.

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Šiuolaikiniai gamintojai gamina nestandartinių formų ir dydžių langus. Prieš juos montuojant, atvykstama į namus ir milimetrų tikslumu išmatuojami būsimų langų profiliai. Taip būsite tikri, kad langus Jums pagamins preciziškai ir tiksliai, kad neliks tarpelių, pro kuriuos šaltą žiemą pūs vėjai. Langus meistrai sudeda taip, kad vėliau jų nereikėtų papildomai sandarinti. Parenkama ir tos pačios ar giminingos langams spalvos apdaila – apvadai, palangės ir pan.

Dvejojantiems, ar pasirinkti plastikinius, ar medinius langus reikėtų žinoti, kad plastikiniai langai yra šiek tiek pigesni nei kad mediniai. Jie yra ir ekonomiškesni, sandaresni, nes į tokius langus dedami dvigubi ar net trigubi kokybiški stiklo paketai. Dar galima rinktis ir aliuminius langus, tačiau pastarieji tarp vartotojų yra nebepopuliarūs. Beje, plastikinius langus renkasi ekologijos ir ekologiško gyvenimo būdo šalininkai. Jie savo sudėtyje neturi švino, jie nesunkiai perdirbami, be to, yra ilgaamžiai, tarnauja nuo 10-15 ir daugiau metų. Kaip žinome, medis dėl temperatūrų ir drėgmės lygio skirtumų gali plėstis, brinkti, susitraukti, netinkamai apdirbtas – ir pelyti, todėl medinius langus reikėtų rinktis labai atsargiai. O štai plastikiniai langai nereikalauja priežiūros, jie atsparūs klimato pokyčiams, aplinkos poveikiui, o metams bėgant nepraranda savo savybių ir išlieka tokie kaip pirmąją dieną po jų sudėjimo.