Geriausias 5 į žmogų panašus robotas 4.1 želė pupos tabletės

parašė , 2014-03-23 17:35

Įžanga Želė Pupos prie Google pavertė vartotojų patirtį visiškai. Į žmogų panašus robotas 4.1 Želė pupa bėga sklandžiau negu ankstesnės versijos. Tai taip pat įvedė autonominę spausdinimo ypatybę, Google balso paieška, kuri duoda jums greitus rezultatus plius tinklo paieškos pasirinkimas, ir geresnę telekamerą.

Asus Transformatorius TF300

Ši tabletė paveikia Į žmogų panašaus roboto Ledų Sumuštinį, supergreitas kvadrofoninis pagrindinis Tegra 3 procesorius, ir 1 GIGABAITAS tiesioginės kreipties atminties. Kitos ypatybės apima Micro-HDMI, išplečiamą laikymą, ir gana gerą telekamerą. Ekranas taip pat plačiau pasiekia 0.38 colius.
Samsung Galaktikos Pastaba 10.1

Tuo metu, kai Pastaba 10.1 atvyksta į daugelį versijų, jie visi sportas paprastas projektas, greitas atlikimas, ir turėti naudingas ypatybes. Tabletė rodo 1.4 GHz kvadrofoninę pagrindinę Samsung Exynos 4412 procesoriaus ir 2 GIGABAITŲ tiesioginės kreipties atminties, išplečiamos ar į 16 GIGABAITŲ ar į 32 GIGABAITUS. Žinoma ypatybė ant šios tabletės yra S Rašiklio Rašomoji plunksna, kuri yra labai naudinga, piešdama ar tiksliam prijungimui. Be to, tai sportas 5 mega vaizdo elementas išaugina telekamerą; pagerinimas nuo pirmtako 3 mega vaizdo elemento telekameros.

Asus Transformatoriaus Begalybė TF700

Su 1.6GHz Tegra 3 centrinis procesorius, Begalybės apdirbimo greitis yra neprilygstamas. Tai taip pat turi didelės skiriamosios gebos IPS ekraną, kuris vairuoja Į žmogų panašų robotą regimoji patirtis už normalaus laukimo. Nors ši tabletė yra brangi, jos atlikimas ir ypatybės daro ją verte jūsų pinigų vertė. TF700 yra viena iš aukščiausios kokybės tablečių, kurios išlenkė nišą sau savarankiškai.

Google Ryšys 10

Ryšys 10 tabletės giria geresnį projektą ir atlikimą. Tai turi nepaprastai didelę skiriamąją gebą Geriausios kokybės PLS ekranas su labai išpuoselėtu projektu. Ryšys 10 tabletės taip pat rodo prisilietimo ekraną, kuris turi greitą jautrumą ir tikslumą. Tai yra viena iš brangių aukščiausios kokybės tablečių, pasiekiamų rinkoje, bet jos greitame atlikime, ir aukštos kokybės stato, daro jūsų pinigus vertus.

Google Ryšys 7

Jūs galite tik pasakyti, kad atlikimas ir vertė yra tendencija su aukščiausios kokybės tabletėmis. Nors turėdamas ką tik 7 colių ekraną, Google Ryšys 7 duos jums vertę jūsų pinigams per jo išskirtinį atlikimą. Ryšys 7 ypatybės aštrus sprendimas IPS ekranas, ir labai greitas 1.3GHz Nvidia Tegra 3 chipset, visi, kas stiprina vartotojų patirtį. Ši tabletė nenuvilia jūsų palyginti su dominuojančiomis aukščiausios kokybės tabletėmis.

Nėra daugelio tablečių, paveikiančių Į žmogų panašaus roboto 4.1, bet nedaugelis, kurie yra pasiekiami rinkoje neabejotinai duoda jų vartotojams išskirtinę patirtį. Asus Transformatorius TF300, Samsung Galaktikos Pastaba 10.1, Asus Transformatoriaus Begalybė TF700, Google Ryšys 10, ir Google Ryšys 7 pralenkia sąrašą.

Rašyti komentarą