Įsimintinas kartas, kai gavote gėlių

parašė , 2017-12-27 05:46

Didelė rožių puokštėNors tie, kas dovanoja geles Klaipeda ar kitame mieste, visada siekia sukurti nuostabius prisiminimus, pavyksta ne visada. Gėlės gėlėms nelygu. Kažkurios gėlės labai patiks tam, kas jas gavo, kažkam kitam gal patiks mažiau. Tad štai pasiklausykime kelių moterų prisiminimų, kur jos atskleidžia, kokios kada nors gautos gėlės joms patiko labiausiai.

Gavo į namus po vaiko gimimo

Štai viena moteris sako, kad turbūt neatsimena nė vienos gėlės, kurią vyras padovanojo per kovo 8 – ąją, bet atsimena, kaip puokstes dezutese ją nustebino gimus pirmagimiui. „Tikrai neprisimenu, ką jis dovanodavo per moters dieną, bet manau, kad tai būdavo kažkas labai standartinio, kada visi dovanoja ten tą savo tulpę. Aš dėkinga, bet tokių dalykų nesureikšminu ir nelabai prisimenu. O štai tie kartai, kai man padovanojo neįprastu būdu gėlių, yra tikrai nepamirštami. Ir vienas tokių kartų kaip tik ir buvo,kai gimė mūsų sūnelis. Aišku, vyras ir į gimdyklą buvo atvykęs su gėlėmis. Tačiau kur kas maloniau buvo tuomet, kai namuose vieną dieną pasibeldė kažkas į duris, o ten buvo gėlės į namus. Nustebino tai, kad jas atvežė kažkas, ir tai, kokios tai buvo gėlės. Jos buvo keistoje gražioje dėžutėje, padarytos kaip stabili nuostabi, moderni puokštė, niekada to nepamiršiu“, – sako moteris.

Nustebino pasiperšant su keistomis gėlėmis

Kita moteris pamena, kaip ją nustebino vyras, kuomet nusprendė netikėtai pasipiršti. Tiksliau, jai tai buvo netikėta, o jam tai buvo viskas suplanuota. „Jis tokį siurprizą man padarė. Sakė, kad važiuosime į kažkokios giminaitės gimtadienį ir pas jo tėvus. Tai ruošiausi kaip paprastam savaitgaliui, tiek kad įsidėjau ir gražesnius rūbus. Kai nuvažiavome, sakė persirengti, neva vyksime jau į ta šventę. Nuvažiavome į tokį restoraną, man buvo keista, kad stalelis tik dviem, bet neįtarinėjau. Galvojau, gal toks prabangus gimtadienis, daugiau žmonių ateis dar. Tuomet prie mūsų prisiartino vyrai su smuikais. Vyras iš kažkur išsitraukė nuostabių gėlių kompoziciją, padėjo ją. Tada priklaupė ir pasipiršo. Tai buvo nuostabu. Mes esame gana pragmatiški žmonės ir neužsiiminėjame tokiomis romantikomis, bet tai, ką jis dėl manęs padarė, visgi tikrai buvo nepakartojama ir nuostabu, niekada to negalėčiau pamiršti“, – sako moteris.

Kiti atvejai

Laimėję konkursą, sulaukė egzotiškų gėlių – taip buvo vienai puikiai pasirodžiusiai šokėjai. Pirmosios meilės paprastos ir nepamirštamos gėlės irgi daug kam neišeina iš galvos, bet apie tai – kitą kartą.

Rašyti komentarą