Jūs turite dirbti įrankių draudimas?

parašė , 2013-01-07 12:36

Jei jūs būsite savisamdytas rangovas ar valdysite jūsų savą SME verslą tada, jūs turėsite įvairias draudimo opcijas pažiūrėti į priklausomai nuo sektoriaus, kuriame jūs dirbate. Jei, pavyzdžiui, jūs dirbate rajone, kur jums reikia Įrankiai, kad padarytumėte jūsų darbą tada, jums, galbūt, reikia pažiūrėti į jūsų palūkanų draudimą. Draudimas jūsų darbo įrankiams gali būti vienu iš lengviausių būdų įsitikinti, kad jūs nepralaimite lauke finansiškai, jei kažkas vyksta jūsų įrankiams ar įrangai.

Daugeliui rangovų ir mažų įmonių Įrankiai, kuriuos jie naudoja, kad padarytų jų darbą yra būtini. Tai gali dirbti per įvairius sektorius. Taip, pavyzdžiui, jei jūs dirbate kaip medžio chirurgas, statybininkas, santechnikas ar kaip tik tada, kai muzikantas ar PROGRAMOS VADOVAS tada jūs tiesiog negalite padaryti savo darbo be tam tikrų įrankių. Ši draudimo rūšis gali tiesiog padėti jums saugoti jūsų investiciją į tuos vertingus dalykus.

Taip, pavyzdžiui, jei jūsų Įrankiai buvo pavogti, kiek tai kainuotų jums, kad pakeistų juos? Kas įvyktų darbo vietoms, kurias jūs rezervavote, kuriame jūs nesugebėsite apsieiti be šitų įrankių? Jūsų darbo įrankių draudimas gali tiesiog būti geru finansinės pagalbos šaltiniu, kad įsitikintų, kad jūs galite tęsti savo verslą ir bėgimą ir kad jūs galite pakeisti tai, ką jūs praradote, nebūdamas iš kišenės savarankiškai.

Jūs taip pat turite svarstyti vertę savo įrankių ir jų pakeitimo kainas. Jei jūs dirbate specialisto sektoriuose tada, jūs galite jau suprasti, kiek tai kainuotų jums, kad pakeistų brangius įrankius ar komplektus įrangos, kurią jūs sukūrėte per tuos metus. Galimybės yra, ypač jei jūs dirbate specialisto lauke, kad tai galėtų susidurti su šimtais ar net tūkstančiais svarų.

Jūsų įrankiai gali būti gyvybiniai darbui, kad jūs padarytumėte, bet jūs taip pat turite žinoti, kad kiti yra kaip tik taip, kaip žinantis tai, kaip vertingas jie yra. Darbo įrankiai yra bendras tikslas vagims nesvarbu, kaip atsargus jūs turite sukaupti juos saugiai ar užmesti akį į juos tuo metu, kai jūs esate ant darbo. Jūsų darbo įrankių draudimas gali tiesiog duoti jums dvasios ramybės pašalpą ir finansinę dangą, kad padėtų jums susidoroti, jei daiktai tikrai Tapetai.

Rašyti komentarą