Kaip aš bendrausiu su kitais studentais ar profesoriumi internetinėje mokykloje?.

parašė , 2012-08-20 09:37

Dauguma mokyklų įgyvendina diskusijos valdybą. Klasės gali reikalingas dalyvavimo ant šios valdybos ir atsakymo į perus, skelbiančius. Šitos diskusijos yra sumažintos profesoriaus, kuris gali dažnai užduoti klausimus, kad padrąsintų dalyvavimą ar atsakymą. Diskusija yra dažnai pradedama nuo temos, susietos su savaitės medžiaga ir klausimu studentų atsakymams. Šis klausimas yra dažnai atidarytas užbaigtas, kad padrąsintų plačią atsakymų įvairovę.

Diskusijos valdyba tipiškai bus jūsų rūšies procentinis dydis, tokiu būdu dalyvavimas bus reikalingas. Paprastai pradinis registravimas bus skolingas tam tikrą dieną. Artėjant savaitės pabaigai tam tikras atsakymų kiekis bus reikalingas. Kiekvienas registravimas, nepadarytas, nustato lygybę su žemesne diskusijos rūšimi

Taip pat svarbu pažymėti, kad daugelis internetinių patenkintų pristatymo sistemų kontroliuoja, kaip dažnai jūs prisijungiate ir kas jungia jus spragtelėjimas. Tai turi garantuoti, kad studentai yra aktyvūs ir dalyvaujantys klasėje. Daug dėstytojų reikalingas, kad studentas prisijungtų tam tikras kiekis dienų per savaitę. Stokodamas nurodytų registracijos vardų studentas galėjo būti sujungtas savaitiniai dalyvavimo darbai punktai. Registravimas ant diskusijos valdybos kartą per savaitę nepakaks, kad gautų pakankamą rūšį kurse. Kiekvieną kartą vienas registravimasis į seansą to yra sektas.

Kurso programa turi didelę vertę internetiniam studentui. Programa paprastai turės savyje kontakto informaciją ir priėmimo valandos dėstytojui. Visus klasifikacijos reikalavimus taip pat skelbia čia. Kiekvieno dėstytojo laukimas yra skirtingas, ir svarbu žinoti politiką tam tikroje klasėje. Laiko vadyba yra svarbi internetiniam studentui ir buvimui žinantis mokėjimo terminą, ir reikalavimai gali tiktai padėti palaikyti organizuotą ir sėkmingą internetinį studentą. Vienas paskolos bedarbiams svarbiausias skirtumas tarp tradicinių klasių ir internetinio studento yra laiko vadyba ir savimotyvacija. Būdamas sėkmingas ketina būti organizuotas ir informuotas.

Profesorius tipiškai darys prieinamu jį/jos, prie aprūpindamas priėmimo valandas kurias studentas gali paskambinti su bet kokiais klausimais. Profesorius taip pat aprūpins elektroninio pašto adresą. Daugelis pasiūlys gyvą sesiją per pasikalbėjimą ar video. Bet koks studentas gali prisijungti šiuo metu ir kalbėtis su bendrakursiais ar profesoriumi. Tai duoda studentams galimybę užduoti dėstytojo klausimus, kadangi jie normaliai būtų tradiciniame klasės nustatyme. Profesorius gali taip pat laikyti paskaitą per šį metodą. Šio paskaitos tipo pavyzdžiai gali būti surasti ant YouTube.

Rašyti komentarą