Kaip oro instrumentai ir informacija gali išgelbėti jūsų gyvybę

parašė , 2012-12-31 09:08

Kai vyro-valgytojo audra yra ant horizonto, vieninteliai žmonės, kurie žino tikrai, kad tai neša su tuo, galimybė mirtina audra buvimo yra vaikinai ir mergaitės, kurios žiūri į Orai Jonavoje instrumentus tokius kaip radaras, barometrai, oro mentės, anemometrai ir toks ir asimiliuoja tą informaciją į iššifruojamą informaciją, kuri gali būti panaudota, kad išgelbėtų gyvybę.

Kai tik Nacionalinė Orai Jonavoje Paslauga įtraukia duomenis nuo jų daugialypių vaizduoklių, esančių per visą grafystę, ta informacija turi būti padėta į formatą, kuris gali būti pamatytas kaip diagrama, paveikslas ar palyginimas, kad jie atlaikytų prognozuotojus gali pažiūrėti į šią informaciją ir pastebėti mirtinų gaminimo audrų galimybę.

Mes visi išjuokiame sinoptiką retkarčiais todėl, kad prognozės yra ne visada teisingos, bet kai prieita prie žudiko audrų ir atšiauraus oro, geriau būti saugu negu gaila. Oro asmuo visada klys ant pusės perspėjimo taip, jei audra net turės mažiausią galimybę sukelti nuniokojimą, prognozė atspindės tai.

Oro instrumentai duoda būtiną ir būtiną informaciją visiems oro prognozuotojams, net mėgėjiški vieno dolerio banknotai. Labai įprasta pasimokyti apie vietinę mėgėjišką oro klaidą, kuri skaito jo instrumentus ir supranta, kad tam tikra audra yra tik minutės nuo jo savos kaimynystės, kažkas, kurį dideli NWS radarai galbūt nesugeba nustatyti, ir tada sugeba įspėti, kad jo kaimynai ir gauti juos apimti prieš kažką kaip tornadas suplėšo kaimynystę. Kaip jis žinojo, kad audrai vadovavo jo kelias? Jis stebėjo savo barometrą ir savo anemometrą, du būtinus ir pagrindinius Orai Jonavoje instrumentus. Jie pasakė jam, kad audra vadovavo tiesiai jam ir pasidarė labai artima. Ši oro informacijos rūšis gali reikšti skirtumą tarp gyvenimo ir mirties kai kuriais atvejais.

Naminė oro stotis yra lengva sudėti, malonumas kontroliuoti ir iššūkis nuspėti su. Tačiau, kai tik mėgėjas studijuoja savo instrumentus, iš kasdieninės patirties, jiems labai įprasta tapti godu beveik prie apsėstumo todėl, kad oro stebėjimas dažnai viskas vartoja ir užbaigtas džiaugsmas.

Žinoma, kiekvienas turi ne tiktai padaryti prognozę, kad turėtų belaidę naminę oro stotį. Jūs galite tiesiog mėgti sugebėti stebėti visus instrumentus ir sugebėti turėti faktą, kad jūs galite beveik žinoti, kada tai ketina lyti, snigti, vėjo smūgis ar kad ir kas sąlygai vadovauja jūsų kelias. Nuostabus hobis, kuris gali iš tikrųjų išgelbėti gyvybę ir tai nepaprastai nebrangu ir lengva pasimokyti.

Jūs atradote, kaip vietinis oro entuziastas gali panaudoti savo naminius oro stoties instrumentus, kad iš tikrųjų išgelbėtų gyvybę. Dabar, galvokite rimtai apie įsigijimą jūsų savos oro stoties ar oro instrumentų ir jūsų savos Orų prognozė Jonavoje informacijos rinkimo. Tai yra taip pat didelė šeimos veikla. Vaikai mėgsta pasimokyti apie įvairius oro aspektus.

Rašyti komentarą