Kaip pridėti antrą standųjį diską prie virtualios mašinos virtualbox.

parašė , 2012-09-12 23:55

Šiandien, aš parodysiu jums, kaip pridėti antrą standųjį diską prie jūsų virtualios mašinos, naudodamas VirtualBox. Jei jūsų pirmas standusis diskas lėtai prisipildo, tai yra labai lengvas būdas išplėsti jūsų laikymą.

Laikas staiga susierzinti VirtualBox.

Dėl šios mokymo programos aš panaudosiu langai 7 virtuali mašina (įsitikinkite, kad tai varoma šalin iš pradžių!!) ir pridėkite sekundę sata 20 GIGABAITŲ standusis diskas.

Laikas pakeisti tuos nustatymus taip paspaudžia Nustatymus.

Mes dabar turime paspausti Laikymą, nustatyti Sata kontrolieriaus vietą ir paspausti Pridėti standžiojo disko piktogramą, Jūs tada gausite kitą žinutę:
Jūs esate apie prisidėti, prideda virtualus standusis diskas prie kontrolieriaus SATA Kontrolierių. naudoti zidiniai

Gal Jūs norėtumėte pralenkti, kuria naują, tuščią rinkmeną, kad laikytų disko turinius ar išrinktų egzistuojantį?

Jei jūs jau įkuriate diską, spragteli, Pasirenka Egzistuojantį Diską, bet dėl šio mokymo spragtelėjimo Kuria naują diską.

Tai dabar pradės Virtualų Disko Sukūrimo Burtininką. Ant pirmo puslapio įsitikina, kad jūs pasirenkate VDI formatą savo standžiajam diskui ir spragtelite paskui.

Kitas burtininko puslapis yra Virtualios Disko Laikymo Detalės. Jūs galite ar pasirinkti dinamišką diską ar pastovų dydžio diską. Dinamiški diskai lėtai auga ilgainiui į maksimalią vertę, kurią jūs nustatote, tuo tarpu pastovus yra tik kad – pastovus dydis. Taisytas yra greitesni, kad panaudotų, bet užimtų daugiau laiko sukurti. kraujo tyrimai Sukurkime pastovų 20 GIGABAITŲ dydį.

Paskui, mes turime nuspręsti, kur sukaupti šį naują virtualų diską. Asmeniškai aš nekaupiu jokių virtualių diskų ant to paties standžiojo disko kaip šeimininkas operacinė sistema. Tai reiškia, kad atveju šeimininko disko, mirdamos mano virtualias mašinas sulaiko atskiras. Aš galiu tada skubiai atkurti juos ir sugrąžinti juos viršuje su prarastu nedaug laiko.

Paskutinis puslapis yra Suvestinis puslapis. Apžvelkite savo konfigūracijos pasirinkimą ir kai jūs esate laimingas spragtelėjimas, kuria. Jūsų antras standusis diskas bus dabar sukurtas ir pridėtas prie jūsų virtualios mašinos.

Viskas, ką palieka, kad padarytų yra, staiga susierzina jūsų virtualią mašiną ir tikrinimą, jei jūs turite antrą pasiekiamų 20 GIGABAITŲ standųjį diską. Ant langai mašinos jūs turėsite nueiti į:

Pradėkite – Valdymo pultas – Administraciniai Įrankiai – Disko Vadyba

ir apipavidalinkite variklį su filesystem ir variklio laišku. Tiktai tada bus langai pripažinti tai kaip kitą standųjį diską.

Rašyti komentarą