Karščio banga per Finiksą – šis oras nėra joks malonumas

parašė , 2012-12-27 10:31

Aš nesu įsitikinęs dėl orai Klaipėdoje, bet aš kada nors nekantriai nelaukiu šio Arizonos vasaros karščio! Tai tik lyguma nėra joks malonumas, jei jūs nesate baseine kažkur. orai Klaipėdoje likusiai daliai mūsų, kas neturi prabangos, EKSTREMALUS KARŠTIS, įspėjantis, nėra kažkas, apie kurį mes mėgstame girdėti.

orai Klaipėdoje daug daiktų apie “saulės slėnį”. Tai turi gražius dykumos peizažus, supant visą slėnį. Ir golfo aikštelės panėšėja į dangų ant žemės žiemą! Tai yra iš tikrųjų tik, kad IŠSEKIMAS KAISTA, kuris naikina tai visai gerai kokybei apie Finiksą.

Bet aš manau tai, būtent tai atvyksta su teritorija. Ir deja yra kita KARŠČIO BANGA apie padaryti, tai yra kelias per Finiksą vėl. Tai prasideda su gražiu padoriai šiltu rytu. Kaip dienos progresas, tai pasidaro karščiau. Temperatūra pakyla iki apytiksliai apytiksliai 115 laipsnių. Tada, kadangi tai progresuoja į naktinį laiką, tai nepasidaro nedaug VĖSIAU! Kodėl yra tai?

Tai yra viskas dėl padėjimo ir Pusiaujo judėjimo. Gera sena “motinos gamta” suformavo tai šis kelias nuo laiko pradžios. Tokiu būdu aš manau, kad, jei jūs nemėgstate to, paskui pajudėkite! ar bent jau nueikite atostogas valandėlę. Bet kuriuo atveju, šis KARŠTIS neplanuoja ant sustojimo. Ir tai nėra iš tikrųjų joks malonumas apskritai, kad dirbtų, jei jūs turite į.

Padarykite paslaugą. orai Utenoje per vasaros mėnesius. Jums reikia atostogų bet kokiu būdu, aš žinau, kad aš darau!

Rašyti komentarą