Kas laukti nuo geriausio elektroninio pašto archyvavimo programinės įrangos?

parašė , 2013-08-11 12:05

Laikas pagaliau atėjo, kai maža įmonė taip pat kaip jų didesni dublikatai ieško gana saugaus, gauta ir neabejotinai daug patikrinamo laikymo pasirinkimo tam, kad aprūpintų jų verslo duomenis ir elektroninio pašto susirašinėjimą. Tai yra, kur geriausio elektroninio pašto archyvavimo programinė įranga ant debesies palaiko didėjime egzistuojančios pranešimo platformos tam, kad palaikytų šiandienę verslo aplinką susidorojime su svirduliuojančiais aspektais tokiais kaip padidintos žinutės apimtys, pažeidžiamumas į grasinimus, duomenų saugumą, E atradimas ir kitas teisėtas sutikimas ir politikos nesuderinamumai. Savaime suprantama, kad šiandieniuose duomenyse, kuriuos vairuojama verslo metodu, kaina, efektyvus ir patikrinamas taip pat kaip noriai pasiekiamas žinutės laikymo pasirinkimas stovi kaip plona būtinybė

Tiksliau sakant, tai yra viskas apie laikymas teisėto ir kitas daug reguliavimo įgaliojimų tipų. Kaip akivaizdus rezultatas vis daugiau kompanijų imasi papildomų priemonių saugojime jų elektroninio pašto susirašinėjimo ir verslo duomenų tam, kad padarytų jų verslo bylą paruoštą. Verslas susitelkia ties tuo apsaugoti jų verslo duomenis nuo praradimo ar kitos katastrofos visur jos lifecycle, nuo jos iniciacijos į perdavimą ir paskui vėliau į jo laikymą.

Šioje byloje draugiškas pasaulis, perjungdamas, kad aptemdytų įkurto elektroninio pašto paslaugas tokiu būdu stovi kaip vienas iš protingų žingsnių, kuriuos kiekvienas verslas turi svarstyti. Sugebėjimas greitai atkurti jėgas yra neabejotinai viena iš pirminės pašalpos pasirinkti debesies technologiją todėl, kad ne tiktai tai padeda jums paėmime ir prieigoje prie jūsų verslo duomenų į beveik bet kokią vietą ant Žemės rutulio, bet tuo pačiu metu tai siūlo visišką apsaugą nuo spam ir viruso atakas.

Beribis laikymo pasirinkimas yra dar kita priežastis už savo pasisekimo. Kai tai pagaliau susitraukia prie mamuto kiekio duomenų, kurie gali būti sukaupti, geriausio elektroninio pašto archyvavimo programinė įranga ant debesies devynios pozicijos kaip ganėtinai pagirtina opcija pasitikėti. Sąžiningai, nėra jokių ribų iki to vadinasi joks kosminis girgždesys ir nulinė vadybos kankynė.

Be to, šiandienėje byloje draugiškas pasaulis, kai su kompanijomis stovi su rimtomis baudomis ir baisiomis pasekmėmis nesilaikymui, organizacijos yra greičiau motyvuotas tam, kad prašymas pastovus ir avangardinė politika per jų e mil užlaikymas ir vadybos infrastruktūra. Gaukite tai rašyme, kad jūsų pašto serveris yra tikrai ne teisinga vieta sukaupti jūsų visus organizacinius ir verslo duomenis.

Su elektroninio pašto archyvine sistema ant debesies, jūs sugebėtumėte perkelti visą savo seną elektroninį paštą į atskirą duomenų bazę. Tai padės valdyti jūsų archyvo parduotuves beveik automatically. Ir paskutinis, bet ne mažiausiai tai taip pat matuoja pagal jūsų reikalingumą.

Tačiau jokie du debesys nesibazavo, elektroninio pašto paslaugos yra sukurtos lygios vadinasi prieš tik bet kokio paslaugų teikėjo rinkimąsi, jūs turite įvertinti viso elektroninio pašto žinutės sistemą gerai.

Su geriausio elektroninio pašto archyvavimo programine įranga jūs galite laukti

Greita paieška ir greita jūsų elektroninio pašto žinučių paieška: sprendimas kurį jūs pasirenkate turi sugebėti veikti per įvairius grotelių architektūros tipus, kad pasiūlytų jums operatyvius paieškų rezultatus.

Nulinė investicija ant bet kokios tam tikros aparatinės įrangos ar ant bet kokios brangios naudojamos programinės įrangos: Teisingas, visas archyvinis sprendimas yra aprūpinamas maistu tipiškai nuo esančios ne svetainėje infrastruktūros. Tai reiškia, kad jūs neturite išleisti sėkmės bet kokiam tam tikram tipui aparatinės įrangos ar ant bet kokios tipiškos naudojamos infrastruktūros rūšies.

Visapusis palaikymas elektroninio pašto sutikimui: Svirduliuojančios ypatybės tokios kaip užbaigtas centralizuotas Laikymas, visapusis audito tyrimas, elastinga sekimo sistema ir tvirtos bet kokio efektyvaus debesies globos grandinės bazavosi, elektroninio pašto archyvinė programinė įranga sugebės apsaugoti jūsų verslą nuo eDiscovery procesų ir kitoms bylos svarstomoms problemoms.

Rašyti komentarą