Kas yra kompiuterių vaizduoklis?

parašė , 2013-01-18 13:16

Kompiuterių Monitoriai yra prietaisas, kuris yra panaudotas, kad rodytų atvaizdus, sukurtus kompiuterio. Yra tiktai du svarbiausi tipai kompiuterių vaizduoklių, LCD (Skystakristalis Parodymas) kompiuterių vaizduokliai, ir CRT (Elektroninis vamzdis) vaizduokliai. CRT vaizduokliai buvo aplink labai ilgą, ilgą laiką. Pirmi CRT vaizduokliai turi, buvo sukurti apie pradžią 80-ųjų. Jie buvo svarbiausiame srovės naudojime bent jau 35 metus, ir neabejotinai pamatė geresnes dienas, su LCD Monitoriai užvaldančiais 50 % rinkos dalies 2008. Kompiuterių LCD vaizduokliai tiktai iš tikrųjų buvo populiarūs praėjusius 5-6 metus, kadangi jie tapo įperkamesni vidutiniam vartotojui. Dabar tai labai bendra, kad surastų gerą 22″ LCD vaizduoklį apytiksliai 200$, ir tai pradeda pakelti į aukščiausios kokybės modelius.

Vaizduoklio ekrano dydis yra išmatuotas įstrižai, CRT Monitoriai ekrano dydis yra paprastai mažesnis negu pažymėtas dydis prie 1.5-2 colių, tokiu būdu 19 colių CRT vaizduoklis turi tą patį ekrano dydį kaip 17 colių kompiuterių LCD vaizduoklis. Vyresnes dienas kompiuterių vaizduoklių vaizdo formatas būdavo visada 4:3, bet dabar, kai mes atradome plačią ekrano technologiją, kurią vaizdo formatas pakeitė į 16:9 ar 16:10, todėl, kad tai atsižvelgia į daugiau ekrano erdvės šonu, kad gautų pagerintą paveikslą. CRT vaizduokliai tipiškai neatvyksta į plačius ekrano dydžius. Tai yra kažkas, su kuriuo jūs turite būti atsargus, pirkdamas CRT vaizduoklį, todėl, kad gali atrodyti, kad tai didesnis, bet tai yra daugiausia dėl elektroninio vamzdžio, schemos ir aptvėrimo.

CRT Vaizduokliai

CRT vaizduokliai turi savyje parodymo prietaisą (kuris yra Telefonai vamzdis), schema, kad sukurtų paveikslus nuo kompiuterio elektroninių signalų, ir aptvėrimą, tai galbūt neatrodo kaip daug, bet to dauguma yra elektroninis vamzdis. Ir štai kodėl CRT vaizduokliai tampa tiek nepaprasti dėl jų sunkaus svorio, ir griozdiško dydžio.

CRT vaizduokliai kuria savo ekrano atvaizdus vartojant katodą (įkaitintas siūlas) vakuume patvirtino stiklinį vamzdį. Elektroninis šautuvas iššauna elektronus katode, ir jie įeina į kontaktą su švytinčios medžiagos padengtu ekranu, kuris spindi, kai tai sumušama elektroninio signalo.

Rašyti komentarą